Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

“GG EASY”

Walka zacięta jak bitwy w komentarzach pod Tier Listami How2Win. Szala zwycięstwa przechylała się na przemian w obie strony po każdym teamfightcie. Wyciskaliście z siebie siódme poty i wyrabialiście 300% normy, aby wraz ze swoją drużyną pokonać oponentów. Po ponad godzinnej, niebywale męczącej i piekielnie wyrównanej rozgrywce ostatecznie to rywale wygrywają. Czujecie satysfakcję z waszego występu, kiedy nagle skład przeciwników kwituje starcie zwrotem: “GG, EASY”. Jak się w takiej sytuacji czujecie?

Takie pytanie stawiają sobie użytkownicy naszego forum, którzy dyskutują i dzielą się swoimi przemyśleniami w temacie: Easy na koniec gry.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Śmieszy was to? Reportujecie? A może po prostu ignorujecie? Napiszcie nam o tym zarówno tutaj, jak i we wspomnianym temacie na forum.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.