Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Genja idzie na emeryturę?

Według najnowszych doniesień obecny ADC Gambitu Evgeny “Genja” Andryushin poważnie rozważa przejście na e-sportową emeryturę. Gdyby ten scenariusz się spełnił to miejsce Genji najprawdopodobniej zająłby Duńczyk Kristoffer “Krislund” Pedersen.

Źródła będące blisko tego gracza informują, że Evgeny uważa obecny format rozgrywek za niezwykle wyczerpujący i stąd myśli o ewentualnej emeryturze. Niewykluczone, że Genja jest także zmęczony obecną sytuacją w Gambicie. Jak większość z was pewnie pamięta drużyna ta nie spisywała się w ostatnim czasie najlepiej i zawodnicy pewnie chcieli by szybko zapomnieć o poprzednim splicie. Dodatkowo Evgeny nie umie porozumiewać się w języku angielskim co może rodzić spore problemy w zakresie komunikacji z resztą drużyny. Ewentualne przejście tego zawodnika na emeryturę byłoby kolejnym krokiem w rozpadzie legendarnego Moscow Five .Jeśli chodzi natomiast o gracza, który miałby zastąpić Rosjanina w Gambicie to Krislund jest graczem, który może być znany głównie z występów w EU Challenger Series (był on częścią Tricked eSport i  Reason Gaming ), a ostatnio występował w barwach GSI Gaming. Obecnie zawodnik ten posiada około 400 LP w Challengerze na serwerze EUW.

Przypomnijmy Gambit już 10 września zmierzy się w turnieju relegacyjnym z SK Gaming Prime i do tego czasu decyzja o tym czy Genja znajdzie się w rosterze na nadchodzący sezon powinna zostać podjęta. Obecny skład tego teamu prezentuje się następująco:

PolandKubonJakub TurewiczTop
RussiaDiamondproxDanil ReshetnikovJungle
PolandniQSebastian RobakMid
RussiaGenjaEvgeny AndryushinAD
RussiaEdwardEdward AbgaryanSupport
RussiaDarienEvgeny MazaevSub/Top
RussiaFomkoAnton FomkinSub/Mid

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.