Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gdzie warto spędzić tegoroczne Mikołajki?

Najbliższy weekend będzie gratką dla każdego miłośnika zmagań elektronicznych. Czeka na nas cała lista wyjątkowych turniejów, które będą dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wybrednego zawodnika. Z jednej strony będziecie mogli oglądać najlepsze wydarzenia na żywo, a z drugiej bezpośrednio w nich uczestniczyć. Stawką jak zwykle będą fantastyczne nagrody, które podkreślają rozwój polskiej rywalizacji w sportach komputerowych.
Proste pytanie: Gdzie warto spędzić tegoroczne Mikołajki?

noMERCY HyperX Winter Challenge

Naszą listę wyjątkowych zmagań otwiera noMERCY HyperX Winter Challenge. Jest to prosty turniej online dla największych miłośników League of Legends. Przygotowany przez naszych partnerów, esportcup.pl oraz noMERCY, będzie z pewnością przykładem dobrej organizacji i świetnych gamingowych emocji. W rozgrywkach poza standardową pulą RP do wygrania będzie także miejsce w prestiżowej Super Stars League (finał w Kielcach na początku przyszłego roku!) oraz paczka gadżetów od HyperX. Dlatego jeżeli chcecie wygrać coś więcej niż tylko wirtualna walutę to nie będzie lepszej okazji niż nadchodzący weekend. Do świętoboju, Przywoływacze!
Stream z rozgrywek: www.hitbox.tv/esportcuptv

Turniej HyperX i Komputronik

Jeżeli jesteście z Warszawy to już 13 grudnia odbędzie się turniej HyperX i Komputronik. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do Komputronik Megastore, gdzie poza meczami na wysokim poziomie, z pewnością nie zabraknie konkursów czy możliwości spotkania się z wyjątkowymi osobami. Jednak, aby móc się tam znaleźć to trzeba najpierw przebrnąć przez eliminacje. Zespoły rozpoczną zmagania już w Mikołajki, aby w niedziele wyłonić najlepszą czwórkę, która zmierzy się na finałach offline. Tam na graczy czekać będzie cały worek nagród. Wystarczy wspomnieć, że za pierwsze miejsce każdy z zawodników otrzyma słuchawki HyperX Cloud, dysk HyperX Fury 2.5” SSD 240GB oraz pamięć USB HyperX Fury 64 GB USB 3.0. #NaBogato
Stream z rozgrywek: www.hitbox.tv/gromptv2

Orange Video FestKolejnym polecanym przez nas wydarzeniem jest Orange Video Fest. Tą wyjątkowa impreza na warszawskim Torwarze należy traktować bardziej jako możliwość integracji i okazję do zobaczenia się ze swoimi ulubionymi YouTuberami. Będziecie tam mogli spotkać między innymi Disa, nervariena czy Rocka. Nie zabraknie jednak także aspektu pro, ponieważ 6 grudnia w Warszawie odbędzie się finał prestiżowych rozgrywek organizowanych przez Fantasty Expo. Dwa zespoły (spośród Team ROCK, Black Ravens, noMERCY i Mysie Pysie) staną do walki o 4000 zł. Przegrany tego starcia zabierze do domu także niebagatelną sumkę w wysokości 1500 zł. Kwalifikacje do tego turnieju, czyli starcia wyżej wymienionych zespołów, już 3 grudnia.
Stream z rozgrywek: www.hitbox.tv/disstream

Poznań Computer Sport Games

Pozostała nam już tylko wisienka na torcie, czyli Poznań Computer Sport Games Winter Edition.
Najlepsze polskie zespoły rywalizować będą o nagrody o wartości ponad 15 000 zł. Wystarczy tylko nadmienić, że za pierwsze miejsce poza nagrodą pieniężną, każdy z zawodników otrzyma po nowiutkim monitorze EIZO FORIS FS2434.
Dlatego jeżeli macie możliwość to przyjeżdżajcie do Poznania, aby pooglądać rozgrywki na żywo. Będziecie mieli okazję nie tylko wziąć udział w wielu wyjątkowych konkursach, ale także spotkać swoich ulubionych (pół)profesjonalnych zawodników z takich drużyn jak Sample Text, Kolejny Cios czy Gunwa.
To co, widzimy się na Hali Arena?
Stream z rozgrywek: www.hitbox.tv/gromptv

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.