Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gdzie oglądać Finały MŚ League of Legends

Finały mistrzostw świata to największe e-sportowe święto wszystkich fanów League of Legends.

Tegoroczne finały odbywają się w Seulu na stadionie Sangam Stadium, między drużynami Samsung White i Star Horn Royal Club.

Jeśli nie wybieracie się do Korei, by na żywo oglądać wszystkie mecze a chcecie śledzić emocjonujące rozgrywki finałów, poniżej publikujemy listę mediów, które będą transmitować to e-sportowe święto.

Multikina

Dla wszytskich tych, którzy chcieliby oglądać finały wraz z przyjaciółmi i innymi fanami League of Legends, Multikino organizuje transmisje w siedmiu kinach na terenie całego kraju. Imprezy „Wspólnego Oglądania” odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie (Ursynów) oraz we wrocławskich Arkadach.

Bilety na wspólne oglądanie w Multikinie dostępne są tutaj.

Polsat

By dostarczyć graczom niezpomnianych wrażeń i emocji, bezpośrednia transmisja z finałów wraz z polskim komentarzem będzie dostępna na kanale Polsat Viasat Explore, który dostępny jest w sieciach kablowych oraz telewizji satelitarnej.

Stream

Dodatkowo, dla wszystkich tych, którzy preferują oglądać mecze na ekranie monitorów, transmisje będą także dostępne na stronach gromp.tv oraz na lolesports.com/.

Pełna lista imprez „Wspólnego Oglądania” znajduje się tutaj.

Zapraszamy do oglądania tego niezapomnianego widowiska!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.