Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gamers2 bez Diouda; H2k z wewillfailerem

W dwóch teamach występujących w drugiej części EU Challanger Series doszło do pewnych przetasowań w składzie. Gamers 2 zrezygnowało z usług swojego dotychczasowego supporta Hugo “Diouda” Padioleau zatrudniając na jego miejsce  Fernando “Rydle” Sorie. Również supporta (Baltata “AoDa” Alina) zdecydowało się wymienić H2k Gaming, które dołączyło do swojego składu Brama “wewillfailera” de Wintera.

G2 swoją decyzję uzasadnia brakiem synergii pomiędzy swoimi dotychczasowymi graczami występującymi na botlanie, spowodowanym kompletnie innymi stylami gry Yuukiego i Diouda. Nowy nabytek tego teamu występował dotychczas praktycznie tylko w hiszpańskich drużynach, z których najbardziej rozpoznawalną marką wydaje się być  Karont3 e-Sports Club.

H2k również jako powód przeprowadzania zmian w swoim rosterze podaje brak synergii na dolnej alei, który nie jest dopuszczalny przy walce o najwyższe cele. Zatrudniony przez nich wewillfailer zdecydowanie będzie mógł wspomóc swój nowy team sporym doświadczeniem jakie zdobył występując zarówno na amatorskiej scenie jak i na LCS. W swojej dotychczasowej karierze zawodnik ten występował w barwach wielu różnych drużyn między innymi w: Millenium, mousesports, Team Solo Medbi, Sinners Never Sleep, czy against All autorithy. Jak już wspominałem zawodnik ten miał też okazję grać na LCS, a udało mu się tego dokonać w barwach Lemondogs i Supa Hot Crew (nie tak dawno opuścił on SHC gdyż nie mógł on w pełni poświęcić się grze z powodu swojej edukacji). Na pewno wart do odnotowania jest też jego występ w Mistrzostwach Świata sezonu 1 gdzie miał on okazję w kilku meczach pełnić rolę suba dla zdobywców tytułu występujących pod barwami Fnatic.

Obie drużyny w nowych już składach zaprezentują nam się wkrótce w rozgrywkach EU Challenger Series.  W piątek 18 Lipca  Gamers2 podejmie Playing Ducks, a 6 dni później H2k zmierzy się z lepszym z pary 4EVERZENZYG, SK Gaming Prime.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.