Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Forum prawdę ci powie

Upał daje się we znaki niemiłosiernie, przez co nawet zwyczajne wyjście z domu bywa męczące. Jeżeli chcesz nieco umilić sobie dłużący się czas, to zapraszamy na nasze forum, gdzie z otwartymi ramionami przyjmujemy każdego zabłąkanego internautę. Zobaczcie, co ciekawego działo się u nas ostatnio.

Supportowanie w niskich dywizjach

Rola supporta – dla jednych main, dla innych konieczność. Dla wielu, m. in. dla twórcy tematu – Scretcha, bliższa jest ta druga opcja, dlatego w tej dyskusji przedstawiamy łatwe, szybkie i bezbolesne sposoby na bycie efektywnym wspierającym w jakże dzikich warunkach, jakimi są rozgrywki soloQ.
LINK

Jak to jest z tymi asasynami?

No właśnie – jak? Maszyny do snowballowania we wczesnych fazach gry, gasnące już nieco pod koniec meczu, przyczajeni ninja, tylko czekający na nadchodzący lategame, w którym mogą rozwinąć skrzydła czy może konsekwentnie przydatne narzędzia do likwidowania wrogich carry? Użyteczność asasynów w obecnej mecie to temat naszej dyskusji.
LINK

Reworki Mordekaisera, Dariusa, Garena - dyskusja

Ostatnie wiadomości na temat sporych zmian w podanych bohaterach wzbudzają wiele kontrowersji i niepokojów. Nasi czytelnicy w tym temacie dzielą się swoimi przemyśleniami.
LINK

Dlaczego dany pick jest ostatnio popularny?

Czemu ostatnio na soloQ pojawiło się tak dużo dianaDian, yasuoYasuo, sorakaSorak? A gdzie urgotUrgot? Gdzie heimerdingerDonger? Zajrzyj tutaj, a nasi użytkownicy odpowiedzą na nurtujące cię pytania.
LINK

Patche, zmiany i inne chabazie

Nie podoba ci się coś w ostatnich patchach? A może coś szczególnie przyciągnęło twoją uwagę? Tutaj znajdziesz spis wszelkich potrzebnych tematów do rozmowy.
[PBE] Patch 5.16
[LIVE] Patch 5.15

O wszystkim i o niczym

Za gorąco na myślenie? Chcesz po prostu podzielić się ze światem jak bardzo ci się nic nie chce? Masz jakąś ciekawą historię do opowiedzenia? W tym temacie możesz pisać o czym tylko sobie pomarzysz.
LINK

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.