Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fnatic będzie trenować w Korei

Organizacja Fnatic za pośrednictwem facebooka oficjalnie poinformowała, że dywizja League of Legends już wkrótce zawita do Seulu by odpowiednio przygotować się na nadchodzące Mistrzostwa Świata Sezonu 4.

Drużyna ta nie zaprezentowała najwyższej formy podczas finału playoffów LCS.EU i treningi w Korei mają pomóc zawodnikom zaprezentować się możliwie jak najlepiej podczas walki o najwyższe cele na Mistrzostwach Świata. Warto przypomnieć, że nie tylko Fnatic zdecydowało się na taki krok, gdyż jak niektórzy z was pewnie pamiętają nie tak dawno kapitan Alliance –  Henrik “Froggen” Hansen zapowiedział, że jego team również planuje udać się na taki bootcamp.

Na dzień dzisiejszy jednak nie wszystko zostało jeszcze przygotowane o czym świadczy wspomniany przeze mnie post na facebooku, w którym to organizacja prosi fanów o rekomendację miejsc w Seulu, które ewentualnie mogłyby posłużyć do przeprowadzenia bootcampu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.