Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fizz z Pustki zawitał na serwer

Ciarki przechodzą po plecach, gdy echo złowrogich śmiechów rozchodzi się po ulicach. Nadchodzi. Fizz zawsze był przyjmowany z otwartymi ramionami, jednak ostatnio coś się zmieniło. Skacze po ścianach budynków z wypaczonym trójzębem w ręku, terroryzując mieszkańców swym szalonym zachowaniem. Jeden z mieszkańców zaczyna uciekać, lecz gdy dobiega do alei, coś uderza go w plecy i rzuca nim o ziemię. Rzeczywistość zaczyna się zaginać, a słodki zapach spowija uliczkę. Odwraca się i widzi Fizza owitego złowrogą aurą. Wpatruje się jedynie chichocząc cicho. Kilka chwil później ziemia zaczyna się rozpadać, a z niej wydostaje się gnijący lewiatan i na miejscu pożera mężczyznę. Void Fizz i jego zwierzątko lubią bawić się w chowanego.

I wy pobawcie się z Fizzem z Pustki. Dostępny już teraz w sklepie League of Legends za 1350 RP(przeceniony do 975 RP do 14 kwietnia).

Spotlight (nadesłał looz4q):

https://www.youtube.com/watch?v=pX-KntJGX8g

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.