Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Finały sezonu czwartego w Seulu

W Listopadzie byliśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że Finały Mistrzostw Świata 2014 odbędą się w Korei Południowej. Przewińmy kilka miesięcy w przód i mamy jeszcze więcej wspaniałych wieści, którymi możemy się podzielić, łącznie z rozpoczęciem odliczania do finału tego sezonu w Seulu.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić, iż Finały Mistrzostw Świata 2014 odbędą się 19 Października na Sangam Stadium. Ten stadion jest najbardziej słynny z goszczenia drużyn podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej – FIFA 2002. Od tego czasu, Sangam Stadium stało się miejscem największych wydarzeń sportowych w Korei Południowej. By oddać ducha i powagę walki dla tylu gorliwych fanów wymagane jest godne miejsce imprezy. Dlatego też postanowiliśmy być bardziej gościnni niż kiedykolwiek, zapraszając wszystkich do tej – światowej klasy areny sportowej.

Oczywiście nie można nigdzie dotrzeć nie podróżując. W tym roku, zabieramy Mistrzostwa na wycieczkę, hostując fazę grupową w Taipei i Singapurze we wrześniu.  Następnie, akcja przeniesie się do Busan w Korei, na ćwierćfinały tego października, a stamtąd drużyny przeniosą się do Seulu (domu SKT T1 K), by walczyć w półfinałach i finałach. Już nie możemy się doczekać, by przybyć na pierwsze miejsce rozgrywek z najbardziej uzdolnionymi graczami League of Legends z każdego regionu, aby ci przywitali się z lokalnymi fanami.

Taka epicka podróż przez Taiwan, Singapur i Koreę, ukaże zupełnie nowy format tej imprezy, w którym to faza grupowa będzie gościć 16 drużyn z naszych regionalnych lig. Trzy najlepsze drużyny z NA, EU, Korei i Chin wraz z dwoma drużynami z Taiwanu i Azji Południowowschodniej i dwoma drużynami, które otrzymają dziką kartę – zmierzą się na polu walki. Drużyny będą umieszczone w grupach i zawalczą między sobą dopóty, dopóki dwie najlepsze z nich nie zostaną wyłonione i przejdą do ćwierćfinałów.

Zwiększamy również ilość drużyn z dziką kartą, które będą uczestniczyć w mistrzostwach. Ameryka Łacińska stawi czoła Brazylii w Regionalnych Finałach LCS – NA, podczas gdy Oceania, WNP oraz Turcja będą walczyć między sobą w Regionalnych Finałach LCS – EU. Otwieramy furtkę dla większej ilości drużyn oraz talentów na światowym poziomie. Dla wszystkich głodnych zwycięstwa, marzących o uniesieniu Pucharu Przywoływaczy.

Będziemy aktualizować Lolesports.com przez kolejnych kilka tygodni, by dostarczyć wam więcej nowinek, informacji o datach oraz biletach, a co najważniejsze – o poczynaniach drużyn, które mają szansę wziąć udział w mistrzostwach. Polecamy więc być na bieżąco!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.