Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Finał LCS UoL vs Fnatic oraz ważne ogłoszenie dotyczące How2Win

Najważniejszy mecz sezonu nadchodzi. To właśnie dziś będziesz mógł zobaczyć pojedynek o hegemonię na europejskiej scenie League of Legends. Mocarne Fnatic zmierzy się z zachwycającym Unicorns of Love. Kto wygra to starcie gigantów? Kto sięgnie po koronę europejskiego LCS? Kto na zawsze zapisze się w annałach historii League of Legends? Oglądaj już dziś od 17 na Gromp.TV!

Czy fenomen tego splitu – Febiven po raz kolejny poprowadzi Fnatic do zwycięstwa? A może to koreański duet ReignOver-Huni zadecyduje o wyniku tego starcia? Czy Yell0wStaR zwycięży po raz czwarty w swoim piątym kolejnym finale EU LCS?

A może to utalentowany niemiecki midlaner – PowerOfEvil zgłosi akces do tytułu najlepszego gracza środkowej alei na Starym Kontynencie, prowadząc Jednorożce do triumfu? Może to Hylissang znów zaskoczy rywali fantastyczną dyspozycją? Może Kikis po raz kolejny doprowadzi przeciwników do konsternacji nietypowym wyborem bohatera?

Jedno jest pewne. Będzie się działo.

Ogłoszenie

Dlaczego warto zostać do samego końca starcia? Po zakończeniu ostatniego meczu na antenie pojawi się bardzo ważne ogłoszenie dotyczące samego portalu How2Win – dzięki uprzejmości Gromp.tv to właśnie tam jako pierwsi będziecie mogli dowiedzieć się o najnowszej zmianie, którą wprowadza H2W. Gorąco polecamy więc pozostać do samego końca!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.