Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Festyn Księżyca

Pójdźmy w ślady naszych walecznych przodków. Okażmy i celebrujmy odwagę ku ich chwale w trakcie tegorocznego Festynu Księżyca. Diana – Bogini Księżyca, Tryndamere z Walczących Królestw i Riven Smoczego Ostrza nasłuchują głosów przeszłości, by na polu walki wykorzystać mądrości przekazane wieki temu. Niech takowe poprowadzą nas do zwycięstwa!

Niech każde z nas rozjaśni i swoją ścieżkę wojownika z całkiem nowymi i powracającymi skórkami totemów Festynu Księżyca. W trakcie tej epickiej wędrówki można zdobyć ikony tegorocznych herosów, uraczyć przyjaciół tajemniczymi prezentami i być może odnaleźć własne przeznaczenie. Czerpmy nauki już wypowiedziane i dzięki nim budujmy lepsze jutro w trakcie Festynu Księżyca wraz z nadchodzącym patchem!

Zaglądajcie na How2Win.pl po więcej informacji odnośnie Festynu Księżyca gdyż ten wielkimi krokami zmierza na Fields of Justice.

nadesłał: JestemZły

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.