Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fałszywy przeciek o Championie/Skinie?

W ostatnim czasie zakończył się event Bilgewater: Morze w Ogniu (więcej o tym przeczytać możecie w tym wpisie) i z tej okazji Riot opublikował specjalny plik PDF nazwany Morze w Ogniu: The Reckoning. Wśród zamieszczonych tam grafik znalazł się tam bardzo ciekawy szkic, który w opinii części osób może być zapowiedzią nowego championa lub nowego skina. Wspomniana grafika prezentuje się następująco:

View post on imgur.com

Część graczy uważa, że wspomniana grafika może przedstawiać nowego skina do Karthusa, Azira, czy też Fiddlesticksa, a inni natomiast uważają że szkic ten przedstawia nowego ADC, który rzucałby zniszczonymi harpunami. Istnieje jeszcze inna teoria, która mogłaby wyjaśniać kim dokładnie jest przedstawiona na tym obrazku osoba, a mianowicie miałaby to być zwyczajna grafika koncepcyjna Serpent Callera, który został wspomniany w nowej historii opublikowanej przez Riot właśnie z okazji eventu Bilgewater.

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3ghqx5/new_championskin_leak/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.