Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fala banów dla cheaterów

Już od jakiegoś czasu w League of Legends problemem są gracze, którzy używają różnego rodzaju oprogramowania niedozwolonego przez kodeks przywoływacza aby uzyskać nieuczciwą przewagę nad innymi zawodnikami. Już jakiś czas temu Riot zapowiedział podjęcie odpowiednich kroków przeciwko cheaterom.

Jak wynika ze słów jednego z rioterów w najbliższym czasie możemy spodziewać się fali banów wymierzonej właśnie przeciwko takim graczom, a tacy zawodnicy będą karani permanentnym banem na swoich kontach. Podczas wspomnianej fali banów ukarani zostaną tylko cheatujący gracze, jednak Riot już teraz zapowiada, że w stosunkowo niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się również podjęcia takich samych kroków przeciwko zawodnikom, na których kontach używano botów w grach na Twisted Treeline/Crystal Scar w celu zdobycia doświadczenia i IP.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.