Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ezreal otrzyma zmiany w nadchodzącym hotfixie

Kilka dni temu na serwery live wprowadzony został patch 9.23 przynoszący ze sobą zestaw zmian przed-sezonowych, w ramach którego nie wprowadzono praktycznie żadnych zmian balansujących postacie w myśl konceptu, że te zostaną wprowadzone dopiero po tym jak Riot będzie mógł ocenić jak postacie radzą sobie w nowym środowisku.

Teraz natomiast zaprezentowano wstępne wnioski wysunięte na podstawie pierwszego dnia przed-sezonowych rozgrywek i o dziwo mimo ogromnych zmian sytuacja większości postaci okazuje się bardzo stabilna. Póki co najwięcej na przed-sezonie zyskał Kassadin, którego win ratio zwiększyło się średnio o 2.2%, natomiast najwięcej stracił Ezreal, którego win ratio zmniejszyło się o około 3% co najpewniej związane jest z usunięciem Kleptomancy, czyli kluczowej runy używanej przez tą postać. I to właśnie ten bohater jest jedynym, który według obecnych danych potrzebuje szybkiej reakcji ze strony Riotu. Ta ma nadejść jeszcze przed końcem tego tygodnia kiedy to na serwery live wprowadzony powinien zostać hotfix balansujący tego bohatera.

źródło: =https://twitter.com/MarkYetter/status/1197338617804292096?s=19e

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.