Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ex-MYM/ex-mouz w Reason Gaming

Prezentujący ostatnio coraz lepszą formę zawodnicy ex-MyMu (występujący dotychczas pod nazwą Lublin Shore) dołączyli do znanej organizacji – Reason Gaming.

Jednym z czyników w wyborze nowych barw  była stabilność jaką może ona zaoferować, gdyż jak wielu z was może pamiętać drużyna ta nie zagrzała raczej miejsca w żadnej poprzedniej organizacji (po odejściu z MyMu, team ten reprezentował przez pewien czas mousesports).

Drużyne w barwach Reason Gaming będzie można oglądać w czasie nadchodzącego DreamHacka, czy EU Challanger Series. Wydaje się, że w obecnej formie team ma okazję sporo ugrać w obu tych turniejach, a szanse w tym drugim są dodatkowo zwiększone, gdyż jak możemy pamiętać – Denial.EU, czyli drużyna z którą zmierzy się RG w czasie pierwszej rundy EUCS, nie będzie mogła wystawić pełnego składu.

Nowy roster Reason Gaming prezentuje się następująco:

PolandKubonJakub TurewiczTop
PolandKikisMateusz SzkudlarekJungle
PolandTakeFunRafał GórniakMid
PolandMaklerMarek KukierAD
PolandLibikMarek KręgielSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.