Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Evil Geniuses ponownie tylko z 5 graczami

Evil Geniuses w trakcie poprzedniego sezonu regularnego dodało do swojego składu nRateda oraz Shackera. Teraz, kiedy rozgrywki się już skończyły i nie udało im się awansować na World Finals, wracają do swojego starego systemu z 5-osobowym rosterem.

nRated odpowiadał w EG za przygotowanie strategiczne, był jednym z nielicznych europejskich analityków. Jak wynika ze słów Krepo na reddicie, były support Fnatic sam zdecydował się opuścić ekipę na rzecz pracy dla Lemondogs. Widocznie perspektywa pracy w zespole, który poleci za kilka dni do Los Angeles, była dla niego bardziej atrakcyjna.

W związku z 4-miesięczną przerwą pomiędzy końcem tego sezonu, a startem przyszłego, Evil Geniuses postanowiło zrezygnować z usług Shackera. Członkowie drużyny zgodnie stwierdzili, że przy tak dużej ilości wolnego czasu na treningi i braku jakichkolwiek turniejów, nie opłacałoby się im granie ze zmieniającymi się junglerami. Tym bardziej, że forma Snoopeha w ostatnich tygodniach znacznie wzrosła.

Trzeba przyznać, że pomimo tego, że EG nie zakwalifikowało się na Worldsy, nRated oraz Shacker znacznie poprawili grę zespołu i w meczu o ostatniego slota mało brakowało, aby Froggen i spółka pokonali Gambit.

Organizacja już prawdopodobnie szuka zastępstwa na pozycji analityka, wątpliwe jest jednak, aby wrócili do systemu ze zmieniającym się wyjściowym składem.

Evil Geniuses:

DenmarkWickdMike PetersenTop
ScotlandSnoopehStephen EllisJungle
DenmarkFroggenHenrik HansenMid
GermanyYellowpetePeter WüppenAD
BelgiumKrepoMitch VoorspoelsSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.