Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ekipa How2WinTV

Komentatorzy

Najlepsi komentatorzy w Polsce zapewniają Wam najwyższą jakość transmisji. To dzięki ich staraniom możecie oglądać polski stream, który jakością stopniowo zbliża się do oficjalnego streamu Riotu.

Arkadiusz „Radjo_log” Popiel

Komentator PBP/color

Gaduła. Istnieją 2 teorie genezy jego nicku – oficjalna i ta z którą dane bedzie wam się zetknąć – ciągłe nadawanie. Nie zamyka jadaczki i gada nawet przez sen. Wiecznie zabiegany, zaangażowany i pokorny. Cierpliwie wysłuchuje uwag na swój temat, żeby po chwili zaadaptować je do swojego stylu mówienia. W wolnych chwilach barman w jednym z Poznańskich klubów, prezenter Radia Afera i pasjonat (oraz student) ratownictwa medycznego.

Fanpage: https://www.facebook.com/kumplik

Dawid „Boniu” Bonkowski

Komentator PBP

Zakochany w League of Legends komentator, który lubi odbiec od tematu nie tracąc przy tym zapału i nutki ciekawych faktów. Metafory, porównania i wesołość to tylko nieliczne z domen jego komentarza. Rozpoczął swoją przygodę w sierpniu 2014 i zamierza ją kontynuować, dopóty Bóg pozwoli. Cały czas pracuje na jakością i ma nadzieję na kilka dolarów (liczone w milionach). Zawsze otwarty i humorystyczny, taki (nie)zwykły Boniu.

Fanpage: www.facebook.com/boniucast


Filip „Testree” Mątowski

Komentator PbP/Color

Bez wątpienia jego najmocniejszą stroną jest głos. Człowiek z przeszłością radiową i lektorską. Arkana modulacji głosem opanował do perfekcji. Kocha pracę z mikrofonem i ponad wszystko ceni sobie dobry kontakt z odbiorcą. W radiu brakowało mu tego drugiego . Złotym środkiem okazało się komentowanie LoL’a. Potrafi zjednywać sobie ludzi, doskonale przekazując emocje towarzyszące profesjonalnym (i nie tylko!) rozgrywkom. Prywatnie – zafascynowany polityką i tworzeniem wizerunku osób publicznych student III-go roku Dziennikarstwa (spec. Branding i PR) na UMK.

Fanpage: https://www.facebook.com/testreecast

Michał „Avahir” Kudliński

Komentator PBP/color casterWielki talent polskiego komentarza. Charakteryzuje go ciepła barwa głosu połączona z ciągłą chęcią doskonalenia się. Wspaniała dykcja i dobra wiedza o grze.

Fanpage: www.facebook.com/Avahiresport


Dominik „Nero Integrate” Dąbrowski

Komentator PBP

Potrafi wymienić każde wydarzenie z chińskiej sceny League of Legends, zaskakując szczegółową znajomością kultury i strategii lokalnych zespołów.

Fanpage: www.facebook.com/NeroIntegrate


Ekipa techniczna

Ekipa techniczna odpowiada za jakość streamu – ich starania pozwalają likwidować pojawiające się problemy podczas transmisji. Niejednokrotnie zobaczycie ich także podczas studia między meczowego.

Bartosz „Barti” Pawlik

Komentator PBP

“Mózg” całej operacji od strony technicznej. Wykorzystując swoje niesamowite doświadczenie pełni także rolę operatora transmisji, odpowiadając za jakość realizacji.

Jakub „jQu” Zięba

Komentator PBP

Jest odpowiedzialny za wykonanie transmisji oraz najwyższą jakość realizacji. Jego znajomość nowinek technologicznych pozwala nam być na bieżąco w sprawach sprzętu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.