Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ecco odchodzi z Velocity, Maplestreet przenosi się na mida

Velocity eSports nie ma w tym sezonie szczęścia do swoich graczy na środkowej alei. W trakcie sezonu Vileroze zastąpiony został przez ecco, który też nie zabawił w drużynie na długo.

Jak wyjaśnił w swoim bardzo długim poście na reddicie, postanowił odejść z zespołu, bo nie miał zbyt dobrych stosunków z resztą składu. Dodatkowo, nie podobała mu się etyka pracy reszty graczy, którzy wg niego nie byli wystarczająco zmotywowani i za dużo czasu poświęcali na grę, a za mało na analizę replayów.

W takim układzie VES zdecydowało się na przeniesienie swojego dotychczasowego ADC – maplestreeta na mida.

Nowym “marksmanem” zespołu będzie Slackoh – były gracz Team Summon, który nie zdobył jeszcze zbyt dużej popularności na amerykańskiej scenie.

Velocity zakończyło poprzedni sezon LCS NA na ostatnim miejscu z bardzo słabym bilansem 5-23. Przed nimi mecze relegacyjne o pozostanie w rozgrywkach. Patrząc na to, że borykają się z wewnętrznymi problemami i teraz dodatkowo zamianą pozycji przez swojego najlepszego gracza, nie będą raczej uważani za faworytów w starciu z którymś z “challangerów”.

Velocity eSports:

USACrisCristian RosalesTop
USANk IncAndrew EricksonJungle
CanadafrommaplestreetAinslie WyllieMid
CanadaSlackohSean Ricky PaulAD
USAEvaniskusEvan StevensSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.