Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dźwięki nowych skórek, zmiany Team Buildera – Patch PBE 23.04

Po wielu problemach związanych z serwerem na PBE w końcu udało się wprowadzić nowy Patch. Zmian w nim nie ma raczej zbyt dużo, jednak z pewnością są one warte odnotowania.

Nowe skórki otrzymały bardzo dużą ilość dźwięków, których brakowało w ich pierwotnej wersji (dodatkowo można zauważyć, że znacznik pasywa Dragonslayer Brauma został znacznie pomniejszony).


Od kilku patchy gracze używający skórki zwanej Surprise Party Fiddlesticks mogli zauważyć, że z ikony feara zniknęła unikalna dla tego skina imprezowa czapeczka (także na serwerze live). Dzisiejszy patch naprawia tego buga przywracając unikalną ikonę.

Zmiany z dzisiejszego patcha dosięgły także Team Buildera. O jednej z nich pisaliśmy już tutaj. Jakie więc inne usprawnienia planuje wprowadzić Riot?

– Kapitanowie po grze będą mogli użyć przycisku “Play Again”, który przeniesie kapitana z powrotem do Team Buildera i automatycznie roześle zaproszenia do graczy z poprzedniej gry
– Gracze zaproszeni od teraz będą widzieć, że jest to zaproszenie do team buildera (a nie do zwykłego normala)

Tylko jedna zmiana w zakresie balansu została zawarta w tejże aktualizacji
Braum:
Winter’s Bite (Q) – Koszt many został zwiększony z 50/55/60/65/70 do 60/65/70/75/80

Stale aktualizowaną listę zmian nadchodzącego patcha znajdziecie w temacie: Patch 4.7 Patchnotes / zmiany Patcha 4.7

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.