Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dziękujemy

Gdy 10 lat temu zaczynaliśmy tę podróż w nieznane, nie mieliśmy pojęcia, czym stanie się Riot i League. Mamy to szczęście, że dzięki pasji społeczności graczy możemy wciąż się rozwijać i ewoluować, chociaż od tamtej chwili minęło już 10 lat.

Trudno w tej sytuacji powiedzieć coś więcej niż po prostu „Dziękujemy”!

Aby uczcić dziesięciolecie istnienia naszej firmy i pokazać, jak bardzo doceniamy wkład społeczności we wspólne rozwijanie gry, postanowiliśmy zorganizować (małą) uroczystość. Oto podstawowe informacje:

 

Prezenty z okazji 10-lecia

Każdy gracz League of Legends, który rozegrał grę w ciągu paru ostatnich miesięcy otrzyma nową ikonę przywoływacza oraz skórkę Riot Kayle. A każdy, kto nie ma jeszcze Kayle , otrzyma również samą bohaterkę. Jeśli masz już i bohaterkę i skórkę, dostaniesz tajemniczy prezent. Gracze, którzy nie mogą odebrać tajemniczego prezentu, otrzymają jego równowartość w RP w swoim regionie.

Proces wręczania prezentów potrwa kilka dni, więc tych, którzy jeszcze niczego nie dostali, prosimy o chwilę cierpliwości. I nie przejmujcie się, jeśli od jakiegoś czasu nie graliście — w przyszłym tygodniu przeprowadzimy kolejną turę, aby obdarować każdego, kto się zaloguje i rozegra grę.

Weekend dodatkowych PZ

Mamy też w zanadrzu weekend dodatkowych PZ. Podstawowa wartość otrzymywanych PZ będzie podwojona od godziny 9:01 CEST 16 września, aż do godziny 8:59 CEST 19 września (czyli od piątku do poniedziałku). To jest stała premia — umówione grupy i drużyny otrzymują takie same premie, jak gracze grający solo.

Dziękujemy za ostatnie 10 lat! Umieramy z ciekawości, co przyszłość ma dla nas w zanadrzu.

Sesja pytań i odpowiedzi: prezenty

Od jakiegoś czasu nie gram – czy też mogę otrzymać prezent?

Jasne! Rozegraj grę w tym tygodniu (nie później niż do 19 września), a załapiesz się na ostatnią turę w przyszłym tygodniu.

Kwalifikuję się do odbioru prezentu, ale niczego nie dostałem. Dlaczego?

Za względu na charakter tego konkretnego prezentu i fakt, że różni się on w zależności od stanu posiadania na koncie, nie jesteśmy w stanie dostarczyć go wszystkim jednocześnie. Oznacza to, że zanim prezent pojawi się na twoim koncie, może minąć kilka dni. Prosimy o odrobinę cierpliwości w ciągu następnego tygodnia, gdy będziemy wyłapywać wszystkie zabłąkane przesyłki — jeśli prezent nie pojawi się do 23 września, prosimy o kontakt ze Wsparciem Gracza. Ponadto gracze korzystający z klienta alfa mogą otrzymać prezent, ale bez powiadomienia — prosimy o dokładne sprawdzenie konta przed wysłaniem zgłoszenia do działu Wsparcia Gracza.

Ostatnio zostałem ukarany przez system natychmiastowego reagowania. Czy mogę dostać prezent?

Tak. Zwykle nagradzamy prezentami tylko pozytywne sportowe zachowania, ale z okazji 10-lecia robimy wyjątek. Powiedzmy, że to taki gest dobrej woli.

Jakie konkretnie ograniczenia są związane z prezentem?

Prezenty z okazji 10-lecia będą wysyłane do wszystkich graczy, którzy mają co najmniej 5 poziom i grali w League w ciągu ostatnich 60 dni od momentu ukazania się tej wiadomości. 23 września przeprowadzimy dodatkową turę wręczania prezentów, aby uwzględnić wszystkich, którzy zagrali w tym tygodniu (nie później niż do 19 września)

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.