Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dziękujemy wszystkim graczom Twisted Treeline

Jak ogłosiliśmy wcześniej w tym roku, tryb Twisted Treeline zostanie oficjalnie wycofany pod koniec tego sezonu. Przykro nam, że tryb gry, który był z nami od tak dawna, wypada z rotacji, ale dzięki temu będziemy mogli skupić się na trybach gry cieszących się większą popularnością. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie do wpisu /od dewelopera na temat trybów!

Gracze, którzy osiągnęli swoją rangę, grając w trybie Twisted Treeline, otrzymają nagrody za koniec sezonu, gdy sezon oficjalnie się zakończy 19 listopada o 21:00 CET. Ale jak wspomnieliśmy wcześniej, w tym roku nie będzie Barwy Twisted Treeline.

Niezależnie od tego, chcemy w specjalny sposób uhonorować tych, którzy od dawna byli wiernymi fanami Vilemawa i uczcić wszystkie gry League rozegrane w szacownym trybie 3 na 3!

W patchu 9.23 gracze, którzy rozegrali więcej niż 10 gier na Twisted Treeline w okresie życia mapy, otrzymają ekskluzywną ikonę. Ci, którzy rozegrali ponad 50 gier, otrzymają tę ikonę i ekskluzywną emotkę. I wreszcie ci, którzy rozegrali ponad 100 gier, otrzymają dwie pierwsze nagrody i trzecią, którą jest ograniczona czasowo ikona. Oto podgląd emotki z waszym ulubionym pająkiem:

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wiernym pająkobójcom!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.