Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Dwie nowe legendarne skórki, Pajama Guardians – ujawniono nowy rodzaj skinów

Jak zawsze wraz z dniem rozpoczęcia przygotowań na PBE do wydania nowego patcha, pracownicy Riotu zaprezentowali skórki, które wprowadzone zostaną wraz z nową aktualizacją serwery live. Tym razem wraz z tym ogłoszeniem przedstawiono również zupełnie nowy rodzaj skinów.

Ten rodzaj skórek nazywać będzie się wariantami i ich przykładem będzie chociażby ogłoszona właśnie seria skórek zwana Pajama Guardians. Skórki te będą swoistą alternatywną wersją dla serii Star Guardians z zupełnie nowymi modelami, teksturami i splash artem. Ich bazowa cena wynosić będzie 1350 RP, jednak gracze którzy zakupili jakąś skórkę z serii Star Guardians otrzymają 30% zniżkę na odpowiadający jej skin z serii Pajama Guardians. Same skórki z serii Pajama Guardians będą w grze prezentować się następująco:

Kolejnymi skórkami tego rodzaju będą dwie zupełnie nowe legendarne skórki dla Leony zwane Solar Eclipse i Lunar Eclipse Leona. W tym przypadku obie skórki będą dzielić animację (za wyjątkiem recallu unikalnego dla obu) i zbliżone do siebie modele. Natomiast ich unikalnymi elementami będą efekty graficzne, drugie formy aktywowane przez użycie ulta, splash arty i kwestie głosowe. Obie te skórki będą dostępne do zakupu osobno, jednak podobnie jak w przypadku Pajama Guardians zakup jeden z nich zapewni 30% zniżkę na drugą skórkę. Same skiny prezentują się następująco:

https://twitter.com/LoLegendsBR/status/1059868264816230401

Warianty nie są jednak jedynymi nowymi skórkami jakie wkrótce zawitają na PBE bo jeśli chodzi o normalne skiny to pracownicy Riotu przedstawili również Coven Lissandrę i Coven Camille, z których obie skórki kosztować mają po 1350 RP.

https://twitter.com/KateyAnthony/status/1059887348781989888

https://twitter.com/KateyAnthony/status/1059887425789415424

 

Aktualizacja: Pracownicy Riotu biorąc pod uwagę wstępną reakcję graczy na ogłoszenie nowego rodzaju skórek zdecydowali się na wprowadzenie pewnych zmian w ich systemie cen. Dokładniej rzecz ujmując wielkość zniżki otrzymywanej przy posiadaniu odpowiedniej skórki nie będzie wynosiła jak pierwotnie zapowiadano 30%, a aż 45%. Co oznacza, że w momencie gdy posiadamy jeden z wariantów Eclipse Leony drugi będzie kosztował nas 1001 RP, a posiadając jedną skórkę z serii Star/Pajama Guardians będziemy mogli kupić jej odpowiednika za 742 RP.

źródło: https://boards.pbe.leagueoflegends.com/en/c/client-new-features-feedback/h1vNRmxw-introducing-variants-pajama-guardians-solar-and-lunar-eclipse-leona

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.