Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Drużyna How2Win wygrywa Lan w Olesnie

Jak już wielu z Was wie, wczorajszego dnia odbył się turniej offline w Olesnie. Nie zabrakło tam również naszej drużyny, która w dominującym stylu wygrała cały turniej. Team How2Win na Lan Olesno reprezentowali:

  • “Vederos”
  • “PotiBoss”
  • “zyml0q”
  • “TheRMajster”
  • “Nex”

Niestety, zgodnie z decyzją organizatorów turniej nie był streamowany. Po LANie zapytaliśmy naszych zawodników jak oceniają poziom rozgrywek podczas lanu Olesno. Oto krótka wypowiedź trenera drużyny – Erona:

 

Poziom rozgrywek podczas lanu nie był za wysoki, były to głównie teamy z przedziału Platinium, chodź zdarzali się także zawodnicy z Diamonda. Team zaprezentował stabilną, dobrą grę przez cały czas trwania lanu. Większość gier kończyli przed 30 min. Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, szczególnie trzeba pochwalić grę mid lanera, który był subem na czas lanu, lecz bardzo szybko i dobrze zgrał się z drużyną. Zawodnicy wypełnili plan na ten lan czyli zwycięstwo. Jestem zadowolony z ich postawy, szczególnie że ostatnio mniej trenowali. Mam nadzieje, że te zwycięstwo doda im tylko energii do gry i kolejnych zwycięstw.

Za zajęcie pierwszego miejsca zawodnicy zgarnęli 500zł oraz powiększyli swój dorobek turniejowy. Poniżej prezentujemy Wam tablice wynikowe wszystkich meczów z turnieju:

Pierwszy mecz zakończył się z wynikiem 18:4

Drugi mecz zakończył się z wynikiem 23:3

Trzeci mecz, który był półfinałem zakończył się z wynikiem 24:5

Finał zakończył się z wynikiem 27:5

Jest to kolejny z Lanów, na którym Drużyna How2Win staje na najwyższym podium. Miejmy nadzieję, że chłopaki jeszcze intensywniej będą ćwiczyć by wygrywać turnieje na skalę Europejską. Aby dowiedzieć się więcej o planowanych turniejach odwiedź ich fanpage na facebooku. Gratulujemy wygranej oraz życzymy dalszych sukcesów. Powodzenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.