Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Drużyna Fakera rozpada się

Po słabych występach w tym sezonie trzech graczy pożegnało się z organizacją SK Telecom T1. Jest to duet z dolnej alei: Piglet oraz Poohmandu, a także dżungler drugiej drużyny (SKT T1 S)  – H0ro. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi mistrzów świata sezonu 3 oraz doświadczonego leśnika.

Piglet i Poohmandu 2W momencie, w którym SKT T1 K przegrało najważniejsze spotkanie sezonu z Najin White Shield, zakończyła się pewna epoka. Zdobywcy trofeum z sezonu 3 nie dostali szansy obrony tytułu i już wtedy można było przypuszczać, że skład zespołu ulegnie zmianie. Nikt chyba nie oczekiwał tego, że to gracze z botlane’a zostaną pozbawieni miejsca w formacji. Tymczasem zakończyły im się kontrakty, a SKT nie zdecydowało się ich przedłużyć

Co prawda Poohmandu już od jakiegoś czasu nosił się z zakończeniem kariery profesjonalnego gracza, co mówił już po Mistrzostwach Świata poprzedniego sezonu. Potem jednak temat przycichł i wspierający nadal występował w barwach SKT. Teraz Poohmandu definitywnie kończy swoją przygodę z organizacją. Planuje on powrócić teraz do szkoły.

Tymczasem bardzo sympatyczny ADC, jakim niewątpliwie jest Piglet oświadczył, że zrobi sobie przerwę, a potem zdecyduje o swoich planach. Niewykluczone, że jeszcze powróci na e-sportową scenę.

H0roNatomiast bardzo doświadczony H0ro ma zamiar poszukać zagranicznego zespołu, w którym mógłby występować po krótkim odpoczynku od profesjonalnego grania.

Niemniej decyzja SKT T1 K wydaje się nieco dziwną. Można było odnieść wrażenie się, że to toplaner (Impact) oraz dżungler (Bengi) prezentują ostatnimi czasy najsłabszą formę i to ta dwójka pożegna się z formacją. Stało się jednak inaczej i zdecydowano, że dolna aleja zespołu zostanie wymieniona. Interesującym pytaniem jest to kto zastąpi Pigleta i Poohmandu. Macie swoich faworytów? Zgadzacie się z decyzją SKT o roszadach w składzie? A może uważacie, że należało zostawić poprzedni skład w niezmienionym stanie? Piszcie w komentarzach!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.