Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Doublelift: “Essence Reaver to gówno”

Najpopularniejszy, a przy okazji również najlepszy ADC w Ameryce Północnej, stworzył vloga w którym dzieli się ze społecznością swoją opinią na temat wydanego niedawno patcha 4.10. Jak wiemy, ostatnia aktualizacja dotknęła szczególnie marksmanów, którymi specjalizuje się Doublelift.

Głównym zarzutem gwiazdy Counter Logic Gaming do zmian Riotu jest to, że podczas gdy strzelcy są teraz zmuszeni budować w większości wypadków Infinity Edge/Phantom Dancer, ich prezencja w early game’ie znacznie spada. Podczas gdy wcześniej wystarczało zakupić Dorana, Berserkery i BT, by robić różnice we wczesnej fazie gry, teraz żeby dojść do tego samego punktu potrzeba wydać prawie dwa razy tyle, co przekłada się na to, że ADC w standardowej rozgrywce ma znaczenie dopiero około 25 minuty.

Przechwytywanie

Jak widzicie na obrazku, Doublelift podzielił się też uwagami nt. postaci . Wg niego, pomimo nerfów, bardzo silny nadal pozostanie Twitch, ponieważ nie dotknęły go zmiany w itemizacji 4.10 – Szczur i tak budował BoRK zamiast BT. Oprócz tego, zyskali głównie marksmani polegający na autoatakach. Ostatnia linijka dotyczy nieco słabszych postaci. Pomimo, że Lucian ucierpiał przez tą aktualizacją, to i tak “powinien zostać nadal bardzo silny ze względu na swój kit”.

Wypowiadając się konkretnie o itemach, Amerykanin dość radykalnie twierdzi, że Essence Reaver to “totalne gówno, które nie robi niczego” i że nie jest to item dla carrych, a sprawdzać mógłby się tylko na Jayce’ie lub mid Ezrealu. Ostro też krytykuje zmiany w Bloodthirsterze, którego tarcza jest wg niego obecnie bezużyteczna.

Całość poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=uEshBE3EdQw

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.