Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dominacja i rotacja – ikony drużyn LCK

Drużyny z ligi League of Legends Champions Korea (LCK) słyną w e-sporcie z bezwzględności na arenie międzynarodowej – drugiej takiej ligi nie ma na całym świecie! LCK wydała na świat wielu zwycięzców mistrzostw świata League of Legends, w tym SKT, SSW i grającego w środkowej alei Fakera, któremu nadano przydomek “The Unkillable Demon King.”

Bez względu na to, czy uważasz, że Korea powtórzy sukces z mistrzostw 2014 i znów zabierze do domu Puchar Przywoływacza, czy też po prostu lubisz oglądać rozgrywki LCK, możesz odblokowaćzestaw ikon 2015 LCK od teraz aż do 1 września. Za jedyne 2000 RP odblokujesz wszystkie 10 ikon drużyn LCK z letniego splitu.

Bądź na bieżąco w sprawach LCK dzięki stronie Lolesports.com – znajdziesz tu artykuły, rankingi i cotygodniowe podsumowania na PrimeTime League. Oglądaj wszystkie wydarzenia związane z LCK na żywo dzięki cotygodniowym transmisjom w języku angielskim na Lolesports – dowiedz się, które drużyny będą reprezentować Koreę na mistrzostwach świata 2015 w październiku.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.