Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dołącz do nas 16.10, aby świętować 10-lecie League

W tym roku będziemy świętować 10 rocznicę istnienia League of Legends! Dołączcie do nas 16 października 2019, gdy włączymy transmisje na żywo i rozpoczniemy wydarzenia, w tym specjalne wydanie Riot Pls na 10-lecie, które zacznie się o 3:00 CEST.

W specjalnym wydaniu Riot Pls cofniemy się do naszych ulubionych momentów w historii League i uchylimy rąbka przyszłości, prezentując pierwsze uwagi dotyczące tegorocznych zmian przedsezonowych i kolejnej dużej aktualizacji zawartości PT.

Codziennie odnotowujemy szczyt odwiedzin, podczas którego aż około 8 milionów graczy jednocześnie gra w League.* To czyni z League najpopularniejszą grą świata na PC — League ma więcej użytkowników niż 10 najpopularniejszych gier na Steamie razem. Wspólnie budujemy wspaniale rozwijającą się, globalną społeczność, dlatego chcemy okazać wam wszystkim nasz szacunek. Nie martwcie się, jeśli nie uda się wam załapać na obchody 16 października. Będziemy powtarzać nadawanie transmisji na żywo następnego dnia.

Sądzimy, że to idealna chwila, aby przygotować się na następne 10 lat, odświeżając oficjalne logo League of Legends. Zerknijcie na naszą nową stylówkę powyżej!

Zapamiętajcie tę datę i dołączcie do nas 16 października 2019 roku, mając imprezowe czapki na głowach i Złote Szpatułki w dłoniach. Do zobaczenie wkrótce!

*Wartość podana w oparciu o średnią dzienną wartość PCU (peak concurrent users, maksymalna liczba jednoczesnych graczy) dla League we wszystkich regionach Riot, Tencentu i Gareny w sierpniu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.