Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dodatkowe IP za granie ze znajomymi – aktywne!

Wszyscy wiemy, że zabawa ze znajomymi jest o wiele przyjemniejsza, więc przyznajemy nagrody za wspólną grę. Przez następne dwa tygodnie dzięki wspólnej grze z nowymi i starymi znajomymi będzie można zyskać dodatkowe PZ. Ten nowy system daje dodatkowe mnożniki zależne od rozmiaru waszej grupy. Podczas tego okresu próbnego zobaczymy, czy dzięki tej opcji będziecie grać więcej ze znajomymi i czy sprawi wam to większą frajdę.

Działa to w następujący sposób:

Dołącz do dowolnego rodzaju meczu z umówioną grupą, a wszyscy jej członkowie otrzymają szansę na pomnożenie standardowych PZ. Nagrody za grę w drużynie działają podobnie do normalnych nagród PZ – ich wysokość zależy od wybranego rodzaju gry. Przykładowo, gra na Summoner’s Rift daje więcej PZ niż gra na Twisted Treeline czy Howling Abyss. Jest szansa, że wasza grupa nie otrzyma nagrody za grę w drużynie, ale większe grupy zyskują większe nagrody. Niektórzy szczęśliwcy otrzymają rzadkie, olbrzymie nagrody PZ. Jeżeli będziecie grali sami, nie zakwalifikujecie się do nagrody za grę drużynową.

Ta tabela opisuje maksymalne mnożniki nagród:

Rozmiar drużynyMaksymalna nagroda
Jedna osobaBrak
Dwie osoby4x PZ
Trzy osoby6x PZ
Cztery osoby8x PZ
Pełna drużyna16x PZ

Przez następne dwa tygodnie udostępnimy nagrody za grę drużynową. Po okresie próbnym tymczasowo zablokujemy tę funkcję i zajmiemy się analizą danych, by dowiedzieć się, co przyniosły gry drużynowe. Więcej informacji o przyszłości nagród za grę drużynową podamy niebawem.


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.