Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Diamond powraca do głównego składu Gambitu

Najprawdopodobniej podczas nadchodzącego 9 tygodnia LCS.EU w barwach Gambit Gaming znowu zobaczymy Danila “Diamondproxa” Reshetnikova, który to ostatni week tych rozgrywek spędził na ławce rezerwowych (po za Diamondem na ławkę przesunięty został Evgeny “Darien” Mazaev, jednak on raczej nie zmieni na razie swojej pozycji w drużynie).

Należy pamiętać, że to doniesienie nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone przez organizację, jednak poszlaki wskazujące na prawdziwość tego doniesienia są dość przekonywujące. Po pierwsze jak można było zobaczyć za pośrednictwem między innymi lolnexusa: Diamond, Genja, Edward, NiQ i Kubon od jakiegoś czasu bywali w tym samym momencie w grze (gry te nie pojawiały się w historii meczów stąd przypuszczenie, że były to scrimy), podczas gdy Jean-Victor “loulex” Burgevin (to on zastępował Danila w 8 tygodniu LCS.EU) grał w tym czasie soloQ .

Dodatkowo całą teorię wydaje się potwierdzać analityk drużyny, który podczas AMA przeprowadzanego za pośrednictwem Reddita, na pytanie o ocenę występów loulexa i Kubona w 8 weeku odpowiedział, że chciałby zobaczyć naszego rodaka także w najbliższych dwóch meczach swojej drużyny (kwestię oceny występu loulexa całkowicie pominął).

Zajmujący obecnie ostatnie miejsce Gambit (z bilansem 5-15), w nadchodzącym tygodniu będzie miał bardzo ciężkie zadanie gdyż zmierzy się z dwoma teamami, które obecnie zajmują pierwsze i drugie miejsce w tabeli LCS.EU, a chodzi mi mianowicie o Alliance (14-6) i Fnatic (13-7).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.