Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

/dev: Zmiany Patronów

Witajcie! Po spędzeniu ostatnich dwóch tygodni na czytaniu wszystkich waszych przemyśleń i zbieraniu opinii od graczy z całego świata jesteśmy gotowi podać nowe informacje o Patronach. Wiemy, że trwało to dłużej, niż życzyliby sobie niektórzy z was, ale chcieliśmy podać opis konkretnych zmian, które wprowadzamy.

Na wypadek, gdyby wam to umknęło: Patronowie to nowy typ elementu kosmetycznego, który pozwoli wam prezentować wasze osiągnięcia w League, podsumowując zarówno unikalne, jak i ogólne kamienie milowe rozgrywki dla poszczególnych bohaterów. W grze kamienie milowe „wyskakują” z boku ekranu, gdy osiągacie statystyczne punkty kontrolne danego Patrona.

Pozostałe funkcje związane z Patronami pojawiające się w grze to: nowa ozdoba emotki maestrii danego bohatera, lista Patronów z tyłu karty bohatera na ekranie wczytywania oraz prezentacja waszych Patronów na ekranach śmierci wrogów, których zabiliście. Gdy nie jesteście w grze, swoje postępy związane z każdym Patronem możecie śledzić w zakładce Postępu w kliencie.

Skoro przypomnieliśmy już sobie, czym są Patronowie, przejdźmy do zmian… 

Przesuwamy publikację Patronów i wprowadzamy poprawki w oparciu o wasze opinie, w tym:

  • obniżenie ceny zestawów Patronów; 
  • podzielenie zestawów na Wyjątkowe i Zwykłe;
  • stworzenie wielu Wyjątkowych Patronów dla każdego bohatera;
  • udostępnienie Zwykłych zestawów za NE w Emporium esencji;
  • stworzenie promocyjnych zestawów Patronów dla osób z większymi pulami bohaterów.


Od teraz Patronowie będą podzieleni na dwa typy zestawów: Zwykłe i Wyjątkowe.

Zestawy Zwykłe będą zawierać tylko Patronów szeroko stosowanych, takich jak zabójstwa, zniszczone cele i udziały w zabójstwach. Będą dostępne przez cały rok za 225 RP i dwa razy w roku w Emporium esencji za 3500 NE. Podobnie jak Barwy, będą trafiać do Emporium esencji dopiero po sześciu miesiącach od publikacji. Jednak ze względu na szczególną okazję ich pierwszej publikacji, wszystkie zestawy Zwykłe będą dostępne w Emporium esencji od razu. Każdy Zwykły Zestaw będzie zawierać trzech Zwykłych Patronów na bohatera.

Zestawy Wyjątkowe będą zawierać tylko niestandardowych Patronów dla każdego bohatera, takich jak „Przestań się bić” Sylasa i „Rozwalacz imprez” Shena. Będą dostępne przez cały rok za 590 RP. Każdy zestaw będzie zawierać trzech Wyjątkowych Patronów na bohatera.

Ponadto szukamy sposobów dołączenia do oferty przecenionych zestawów z wieloma bohaterami dla graczy, którzy chcą wybrać Patronów dla wielu bohaterów. Jednak jeszcze nie ustaliliśmy wszystkich szczegółów. Więcej informacji na ten temat podamy bliżej nowego terminu publikacji.


Jeśli chcecie sprawdzić Patronów teraz, przejdźcie na serwer testowy, by ich wypróbować z wszystkimi waszymi głównymi bohaterami! Patronowie pozostaną na serwerze testowym, dopóki ich nie opublikujemy, przede wszystkim dlatego, że potrzebujemy waszej pomocy przy wymyślaniu nowych Wyjątkowych Patronów i testowaniu tych, których będziemy regularnie dodawać. Widzieliśmy już kilka świetnych propozycji nowych Patronów i mamy nadzieję, że będziecie nadal je przysyłać — a także wasze przemyślenia dotyczące tych, którzy już są w trakcie testów. Ślijcie je na fora serwera testowego. 

Wasze szczere opinie po ujawnieniu Patronów były niesamowicie przydatne. Szczególnie od tych osób, które zobaczyły w Patronach to, co my w nich widzimy i poświęciły swój czas, aby napisać, co konkretnie wydaje im się złe i co moglibyśmy ulepszyć. Mamy nadzieję, że będziecie nadal przysyłać komentarze, podczas gdy my będziemy pracować nad stworzeniem najlepszej wersji Patronów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.