Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

/dev: Najnowsze informacje o Clash

Witajcie, wracamy do was z aktualnymi informacjami na temat Clash. Wcześniej w tym roku udostępniliśmy listę etapów, które musimy osiągnąć, aby udostępnić globalną wersję Clash. Od tamtego czasu w ciągu sześciu weekendów przeprowadziliśmy w sumie 22 turnieje w 11 regionach. Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, że najnowsza wersja Clash okazała się stabilna podczas tych testów. Napotkaliśmy kilka małych problemów, ale udało się nam je rozwiązać. I pokonaliśmy ostatniego bossa, przeprowadzając udany weekend z Clash w EU (dzięki za cierpliwość, przyjaciele z EU!).

Dlatego mamy pewność, że możemy przejść do naszego kolejnego kamienia milowego, którym jest rozpoczęcie globalnej bety we wszystkich regionach jednocześnie. To będzie nasza największa globalna beta w historii i odbędzie się w ciągu dwóch weekendów: 7–8 grudnia i 14–15 grudnia.

Dostępne będą nowe, ekskluzywne nagrody, które można będzie zdobyć tylko podczas tego dwuweekendowego turnieju Clash. Będziemy też używać systemu biletowego, co oznacza, że gracze będą musieli odblokować podstawowe bilety za pośrednictwem misji, strony Clash lub Niebieskiej Esencji, aby wziąć udział w rywalizacji.

Ta globalna beta będzie również okazją dla graczy do wypróbowania nowych zmian na Summoner’s Rift wprowadzonych przez Żywioły powstają w środowisku w większym stopniu nastawionym na rywalizację, zanim zacznie się nowy sezon rankingowy.

Na jakim etapie jesteśmy obecnie?

  1. Przeprojektowanie: Gotowe.
  2. Dalsze testy wewnętrzne: Gotowe.
  3. Testy regionalne: Zakończone! Namierzyliśmy i usunęliśmy kilka usterek, a po udanym teście w EU uważamy, że jesteśmy gotowi, by przejść dalej.
  4. Globalna beta (przedsezon): Na tym etapie jesteśmy teraz. Podczas przedsezonu uruchomimy globalną betę, która będzie składać się z dwóch weekendów turnieju Clash odbywającego się jednocześnie we wszystkich regionach Riot. Przygotujemy nowe nagrody, a gracze będą mieli szansę rywalizować na nowym, odmienionym Summoner′s Rift.
  5. Premiera (2020): Po zakończeniu globalnej bety będziemy mieli lepsze pojęcie o tym, jak działa Clash w świecie rzeczywistym. Zamierzamy poświęcić nieco czasu na rozwiązanie wszelkich problemów, które mogą się pojawić po zakończeniu bety, ale jeśli wszystko będzie działało bez większych problemów, jesteśmy gotowi uruchomić Clash w ciągu kilku pierwszych miesięcy 2020 roku.

Myśli końcowe

Cieszymy się, że uruchomienie Clash jest już tak blisko. Wasza cierpliwość, zaangażowanie i zainteresowanie Clash były dla nas siłą napędową i nie możemy się doczekać, by zobaczyć się z wami w grudniu podczas globalnej bety!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.