Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Denial.EU z nową drużyną League of Legends

Amerykańska organizacja Denial Esports oficjalnie ogłosiła jacy zawodnicy będą reprezentować jej barwy w europejskich rozgrywkach. Wybór padł na polską drużynę występującą dotychczas pod nazwą “SAMPLE TEXXXT”, której skład prezentuje się następująco:

PolandIshikawa DESUIwo GawlikTop
PolandTäbaskoWojciech KruzaJungle
PolandVergroBartosz KoziarskiMid
PolandPuki styleŁukasz ZygmunciakAD
PolandGromMateusz KlimaszewskiSupport

Wydaje się, że najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikami nowego DNL są obaj gracze występujący na dolnej alei. Grom w przeszłości występował w takich drużynach jak EloHell, czy ALSEN Team (w barwach tego drugiego  występowali także Vergro i Puki Style). Zawodnik ten był też częścią starego rostera Denial.EU, gdzie to przez pewien czas pełnił rolę analityka.

Puki natomiast może pochwalić się jeszcze większym doświadczeniem od swojego kolegi z botlane’u – grał on w takich organizacjach jak: Absolute Legends, Team Acer Poland, czy Reason Gaming. Obecnie zawodnik ten może pochwalić się wysokim D1 w drabince rankedowej na serwerze EUW. Pozostali gracze będący częścią nowego składu nie mogą się pochwalić tak bogatym doświadczeniem na e-sportowej scenie (co nie znaczy, że nie występowali oni w pomniejszych teamach), ale każdy z nich posiada konto także znajdujące się w D1 konto na EUW.

Nowe Denial.EU w najbliższym czasie zaprezentuje się nam w finałach ESL Pro Series, a dodatkowo team ten ma także szansę na dostanie się do kwalifikacji drugiej edycji EU Challanger Series (obecnie drużyna ta posiada 426 pkt w Challangerze podczas gdy już około 500 punktów zapewnia miejsce w tym turnieju).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.