Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Deficio odchodzi z NiP

Martin “Deficio” Lynge często przewijał się ostatnio na wszelkich portalach związanych z League of Legends. W związku z wydarzeniami wokół Lemondogs i Ninjas in Pyjamas, które zelektryzowały znaczną część społeczności graczy League of Legends, jego imię dość często przewijało się we wszelkiego rodzaju newsach i oświadczeniach. Kilka dni temu tłumaczył się z tweetów, które umieszczał na swoim twiterze w okresie największych spekulacji o sprzedaży miejsca w rozgrywkach LCS. Także dzisiaj za pośrednictwem swojego twittera postanowił poinformować fanów Lola o swoim odejściu z organizacji NiP i rozpoczęciu kariery castera.

deficio

Początkowo gracz, później menager/trener, a wreszcie caster – historia kariery e-sportowej Martina z każdym dniem staje się coraz bardziej rozbudowana, a on sam pomimo licznych hejtów nie przestaje podążać za marzeniami i wiąże swoją przyszłość z esportem.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.