Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Debiutantem i trenerem wiosennego splitu są…

Play-offy trwają w najlepsze, dowiedzmy się zatem, kto został trenerem, a kto debiutantem wiosennego splitu 2019!

Druga runda wiosennych play-offów LEC tuż tuż, więc czas wreszcie ogłosić debiutanta i trenera splitu!

Tydzień temu odkryliśmy przed wami drużynę All-Pro wiosennego splitu i spośród wszystkich debiutantów w naszych 3 najlepszych składach miejsce zaklepał sobie jedynie Selfmade. Jednakże nie jest on naszym jedynym debiutantem, przecież mamy jeszcze Humanoida i Nemesisa, więc walka o tytuł debiutanta splitu była najgorętsza walką w historii.

MIEJSCE PIERWSZE:

Selfmade

Oskar „Selfmade” Boderek — DŻUNGLER, SK GAMING — 123 PUNKTY

„Według mnie Selfmade odegrał najważniejszą rolę w sukcesie SK Gaming podczas wiosennego splitu. Jego wybitne zdolności we wczesnej fazie gry i fakt, że nie okazuje strachu przed żadnym dżunglerem ani drużyną, pozwoliło SK Gaming odnieść wiele zwycięstw oraz dało miejsce w play-offach. Wciąż jednak jest nie do końca oszlifowanym diamentem, więc przydałoby się jakieś Ostrze Nieskończoności, jak np. to kupione przez niego w pierwszej rundzie play-offów, by stępić jego zbyt agresywne zapędy, a gdy do tego dojdzie, z pewnością dołączy do panteonu najlepszych zawodników Europy.”Eefje ‘Sjokz’ Depoortere

MIEJSCE DRUGIE:

Tim „Nemesis” Lipovšek — ŚRODKOWY, FNATIC — 55 PUNKTÓW

MIEJSCE TRZECIE:

Marek „Humanoid” Brázda — ŚRODKOWY, SPLYCE — 53 PUNKTY

Za każdą świetną drużyną stoi zaplecze trenerskie, a w tym splicie światło reflektorów padło na wielu trenerów. Wyścig o tytuł trenera splitu był dość zacięty, ale jedno imię wyróżniało się na tle innych.

MIEJSCE PIERWSZE:

André Guilhoto

André Guilhoto — ORIGEN — 90 PUNKTÓW

„Guilhoto bezapelacyjnie został trenerem splitu — oddano na niego prawie dwa razy więcej głosów niż na jego konkurenta z drugiego miejsca. Zawodnicy Origen pod wodzą Guilhoto rozgrywają jedne z najbardziej nienagannych gier w całej Europie i niezwykle metodycznie kończą rozgrywki, pokazując przy tym wyśmietnie zrozumienie gry. André poprowadził Origen do drugiego miejsca podczas sezonu zasadniczego i teraz ma szansę na wygranie pierwszego pucharu LEC.”Christy ‘Ender’ Frierson

MIEJSCE DRUGIE:

Hadrien „Duke” Forestier — SPLYCE — 47 PUNKTÓW

MIEJSCE TRZECIE:

Jakob „YamatoCannon” Mebdi — VITALITY — 37 PUNKTÓW

Koniecznie śledźcie wszystkie akcje w play-offach. Następny przystanek: Fnatic kontra Splyce o 17:30 CEST w piątek 5 kwietnia na watch.lolesports.com.

Wróćcie za tydzień, żeby zobaczyć, kto otrzymał najważniejszą nagrodę ze wszystkich: tytuł najlepszego gracza wiosennego splitu 2019!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.