Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dbaj o swoje konto

W skrócie: dodajemy do klienta przycisk, który bardzo ułatwi wam zweryfikowanie swojego adresu e-mail i zmniejszy ryzyko kradzieży konta.

Każdy, kto kiedykolwiek grał delikatnym prowadzącym (takim jak Kog’Maw) wie, że niezwykle ważne jest posiadanie dodatkowej warstwy ochronnej pomiędzy sobą a przeciwnym zespołem. Wszyscy poświęciliśmy dużo czasu na doprowadzenie naszych kont League of Legends do poziomu 30, a dodatkowo niektórzy z nas wydają też ciężko zarobione pieniądze na skórki i dlatego są one dla nas wszystkich znaczącą inwestycją. W związku z tym bolesnym jest dla nas dowiadywanie się od graczy, że stracili kontrolę nad swoimi kontami w wyniku podzielenia się swoimi danymi służącymi do logowania z niegodnymi zaufania znajomymi. Albo że włamano się na ich konta, bo mieli za słabe hasła (ustawianie haseł pokroju „ABC123” jest proszeniem się o coś takiego).

W celu podniesienia bezpieczeństwa i oszczędzenia graczom frustracji, wynikającej z utracenia dostępu do swojego konta, umieszczamy w kliencie przycisk, który znacznie ułatwi graczom dokonanie weryfikacji adresu e-mail połączonego z ich kontem. A to oznacza, że nikt nie będzie w stanie wprowadzić zmian na waszym koncie League bez posiadania dostępu do waszego e-maila. Cały proces nie powinien zająć wam więcej niż minutę – „GG WP” itd.

Jeśli przycisk służący do weryfikacji adresu e-mail nie pojawi się w waszym kliencie – nie martwcie się. Oznacza to, że dokonaliście już weryfikacji i wszystko jest w porządku. A jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, na które nie znaleźliście tu odpowiedzi, to dajcie nam znać, a z chęcią wam pomożemy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.