Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Darius rework

Darius – postać która na wejściu budziła jedne z większych kontrowersji. Dzięki swojej specyficznej mechanice (część początkujących przywoływaczy nazwałaby ją mechaniką killsteala) sprawił, że był powszechnie banowany w tygodniach po wejściu. W momencie w którym gracze nauczyli się kontrować specyficzny styl gry Dariusa, forum i reddit przestały być zasypywane dziesiątkami tematów lamentu o opekowatości Dariusa. To było półtora roku temu. Po opływie tego czas możemy powiedzieć jedno – w przeciwieństwie do swojego brata krwi – Dravena, Darius jest bardzo rzadko widywany na scenie turniejowej. Pojedyncze przypadki jego pojawienia się sprawiają, że społeczność League of Legends coraz głośniej zaczęła się dopominać o zmiany w Ręce Noxusa. Oto co na temat Dariusa sądzi RIot:

Mamy dla niego przygotowany w 90% rework. Chcemy, aby Darius był prawdziwą tykającą bombą w trakcie teamfightu (zdobądź maksymalną ilość stacków i wbijaj jak w masełko!). Jeden z naszych wspaniałych stażystów pracował nad projektem Dariusa, a RiotScruffy dokończył projekt. Obecnie jest on wstrzymany – czekamy na zasoby z grupy zajmującej się artami (inne reworki są wyżej na listach priorytetów). Osobiście uważam, że jungla nowym Dariusem jest niesamowicie przyjemna sądząc po wewnętrznych testach.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.