Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Czy Aegis powinien mieć zmienioną recepturę?

Aegis of the Legions jest przedmiotem, który już od długiego czasu towarzyszy nam służąc głównie jako przedmiot, który zwiększy odporność naszego teamu przeciwko postaciom opartym na obrażeniach magicznych. Składany jest zarówno przez supportów, jak i junglerów (rzadziej – top lanerów), jednakże jego obecna receptura pozostawia wiele do życzenia – jest on zwyczajnie dziwny pod względem potrzebnych składników i nieefektywny slotowo.

braum_by_lataedelan-d7f7g8q Nie ukrywajmy – zarówno koszt złożenia, jak i obecność w recepturze przedmiotu zapewniającego regenerację zdrowia, mocno bolą. Bolą na tyle mocno, że niektórzy gracze kuszą się o stwierdzenie, że de facto koszt złożenia tego przedmiotu to nie 800, a prawie 1000 złota (doliczając niemal bezużyteczny rejuvenationbead Rejuvenation Bead. Głównym problemem jest oczywiście liczba zajmowanych slotów – obecnie potrzeba aż 3 miejsc na składniki do Aegisa, podczas gdy drobna modyfikacja mogłaby zmniejszyć ich liczbę do 2, a zatem efektywnie umożliwiając w wyposażenie się w dodatkowe wardy. Pomysł ten jest prosty i wprowadza jedynie drobną modyfikację – połączenie rubycrystal Ruby Crystala oraz rejuvenationbead Rejuvenation Beada w jeden większy przedmiot – crystallinebracer Crystalline Bracer. Zatem dzięki niezmienionej finalnej cenie otrzymujemy przedmiot, który jest zdecydowanie łatwiej złożyć. Już kilkukrotnie Riot decydował się na podobny krok, więc może także i tym razem posłucha głosu ludu – jak myślicie?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.