Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Czarodziejki Gwiazd

Wszechświat zrodził się ze światła Pierwszej Gwiazdy na początku
czasu. Powstały pierwsze światy, a wraz z nimi wojowniczki
obdarzone światłem Pierwszej Gwiazdy. Obrończynie te są
święcącymi jasno supernowymi, lecz ich los jest już przesądzony.
Zakończą swój żywot tak gwałtownie, jak płoną.

To Czarodziejki Gwiazd.

Czarodziejki

Dopóki żyję, będę chronić światło.

Lux jest światłem przewodnim Pierwszej Gwiazdy w najmroczniejszych czasach. Jako że jest urodzonym przywódcą, jej zadanie polega na czuwaniu nad zgraniem drużyny Czarodziejek Gwiazd. Wie, jak wysoka jest cena za jej moc, lecz dla dobra całego świata jest gotowa na wszystko. Lux jest pewna swojego powołania, lecz dziwi ją, jak ktoś tak buntowniczy jak Jinx może należeć do Czarodziejek Gwiazd.

 http://eune.leagueoflegends.com/sites/default/files/styles/scale_xlarge/public/upload/starguardian_lux_splash_1920.jpg?itok=7mjICwWQ

Przez to cholerne światło dostaję migreny! Po prostu pokaż mi, co trzeba wysadzić.

Najnowsza członkini Czarodziejek Gwiazd, Jinx, musi zaakceptować brzemię swojego przeznaczenia. Z charakteru jest buntowniczką, która sprzeciwia się każdej próbie wpływu innych na jej życie. Jej moc jest prawdopodobnie największa pośród Czarodziejek Gwiazd, lecz Jinx nigdy nie osiągnie jej pełni, jeśli nie zaakceptuje swojego miejsca w drużynie.

https://pbs.twimg.com/media/CsvtxKaUIAE10Pb.jpg

Jestem żołnierzem, nie zbawicielem. Zejdź mi z drogi, mam robotę do wykonania

Nie ma takiej ceny, której Poppy nie byłaby w stanie zapłacić, by wypełnić swój obowiązek. Otrzymana moc stanowi dla niej czekającą w pogotowiu broń, gotową zniszczyć wszystko, co zagraża jej protegowanym. Poppy nie jest w stanie zaakceptować żadnej Czarodziejki Gwiazd, która nie jest pewna swojego powołania, a każde wyzwanie może podjąć w pojedynkę, gdy tylko zajdzie taka konieczność.

https://pbs.twimg.com/media/Csvtx7xUkAA3cjJ.jpg

Czarodziejka może umrzeć, lecz jej duch zawsze pozostaje żywy.

Janna jest weteranką Czarodziejek Gwiazd, a jej doświadczenie czyni z niej mentorkę drużyny. Przed dołączeniem do Lux, Poppy, Lulu oraz Jinx, Janna przewodziła innej drużynie Czarodziejek Gwiazd, lecz nie lubi mówić o przeszłości. Swoje obowiązki spełnia z największą dokładnością, ale po cichu marzy o ukończeniu służby i przekazaniu swych mocy nowej Czarodziejce.

https://pbs.twimg.com/media/CsvtwrqUMAA0Zsj.jpg

Pozdrowienia od światła. Z nami nie musisz się niczego obawiać.

Jako najmłodsza spośród Czarodziejek Gwiazd, Lulu odczuwa więź ze swoją mocą i traktuje ją jak swojego towarzysza. Nie obchodzą jej małostkowe kłótnie ani normy społeczne w drużynie, ponieważ woli się skupić na własnym, wewnętrznym magicznym świecie. Przez swoje zachowanie Lulu zdaje się być nieco ekscentryczna dla pozostałych Czarodziejek. Tylko Jinx jest w stanie w pełni zrozumieć pragnienie uniknięcia nudnego życia, które towarzyszy Lulu.

https://pbs.twimg.com/media/CsvtxifVYAApoOk.jpg

Legendy

Część 1 – Powołanie

Gdy Czarodziejka Gwiazd gaśnie, jej moc rodzi się na nowo w innych obrończyniach. Czarodziejki Gwiazd wybierane są ze względu na ich siłę i wytrwałość, lecz przede wszystkim z powodu ich odwagi. Gdy gdzieś na świecie toczy się walka, do której wezwano kilka Czarodziejek Gwiazd, jest to wyjątkowo zły omen.

Część 2 – Zmiana światów

Czarodziejki Gwiazd muszą zaznajomić się z tradycjami i zwyczajami planety, aby mogły pojawić się wśród jej mieszkańców, nie wzbudzając żadnych podejrzeń co do ich prawdziwej natury. Pomaga to także umocnić więź pomiędzy drużynami młodych Czarodziejek Gwiazd.

Część 3 – Roztrzaskanie

Czarodziejki Gwiazd obdarzone są niewyobrażalną mocą, lecz ich służba trwa całe życie. Jest to życie objęte brzemieniem odpowiedzialności i katastrofalnych konsekwencji. Mimo że zdarza się to bardzo rzadko, Czarodziejka Gwiazd może porzucić los obrońcy. Jednakże konsekwencje takiej decyzji odbiją się echem po całym wszechświecie i poza nim.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.