Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Copenhagen Wolves z nowym midlanerem

Mid laner Copenhagen Wolves Viktor “cowTard” Stymne ogłosił, że z prywatnych powodów nie będzie w stanie występować w barwach swojej drużyny w ciągu kilku najbliższych meczy. Team znalazł już zawodnika, który wypełni lukę po cowTardzie, a jest nim Søren “sorenXD” Holdt Frederiksen. 

17-letni Soren nie ma na razie praktycznie żadnego e-sportowego doświadczenia, jednakże jest to bardzo utalentowany zawodnik, który przez swoich rówieśników nazywany jest “Mini-Bjergsenem”, gdyż jego imię jest identyczne jak zawodnika TSM-u, a w dodatku ich style gry są bardzo do siebie podobne.  Pewne źródła bliskie Copenhagen Wolves donoszą, że gracz ten imponująco zaprezentował się podczas testów i z tego właśnie powodu zdecydowano się na zatrudnienie właśnie jego. Soren obecnie posiada około 400 pkt w Challangerze na serwerze EUW.

Co ciekawe CW zgłosiło już wcześniej do rozgrywek jednego suba występującego na midlanie, a mianowicie Džiugasa “Mazzerina” Repčysa, który widowni znany jest głównie z występów w Gaming Gear.eu podczas Mistrzostw Świata sezonu 3. Podobno drużyna zdecydowała się na Frederiksena zamiast właśnie na Mazzerina z powodu lepszej komunikacji z tym pierwszym zawodnikiem.

Na razie nie wiadomo jaka przyszłość czeka cowTarda, który ma pozostać w rosterze Copenhagen Wolves przynajmniej do momentu, w którym będzie on mógł podjąć długoterminową decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Nowy midlaner powinien zaprezentować się w 9 tygodniu LCS.EU i już na starcie nie będzie miał łatwego zadania, gdyż jego drużyna (zajmująca obecnie 7 miejsce z bilansem 6-14) zmierzy się odpowiednio z takimi teamami z czołówki rozgrywek jak Fnatic (2 miejsce z bilansem 13-7) i SK Gaming (3 miejsce z bilansem 11-9).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.