Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

compLexity bez PRoLLY’ego podczas drugiego tygodnia LCS

W nadchodzącym tygodniu NA LCS, z niewyjaśnionych powodów w barwach comLexity nie bedzie mógł wystąpić mid laner – Neil “PR0LLY” Hammad. Na podstawie wiadomości zamieszczonej na twitterze przez managera drużyny można wnioskować, że subem w tej drużynie będzie zawodnik znany na scenie e-sportowej.

Informacja ta uruchomiła lawinę plotek, jednak sam manager drużyny dość szybko zaprzeczył domysłom graczy, którzy twierdzili że w drugim tygodniu LCS w barwach compLexity zobaczymy Greysona “goldenglue” Gilmera (zawodnik ten występował wcześniej w compLexity.Red i Dignitasie) lub Aarona “Bischu” Kima (grał on wcześniej w takich drużynach jak compLexity, The Walking Zed czy Cloud 9 Tempest). Niestety na razie do wiadomości publicznej nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące suba, a wszelkie domysły musimy opierać na innej wiadomości dostarczonej także przez managera teamu:

Taka sytuacja z pewnością nie jest komfortowa dla samego compLexity – drużyna ta nie najlepiej zaprezentowała się podczas supertygodnia (zakończyli go wynikiem 1-3).  Z pewnością zawodnicy liczyli na rehabilitację podczas meczów z Evil Geniuses i Counter Logic Gaming jakie zostaną rozegrane właśnie w czasie drugiego tygodnia amerykańskiej części LCSu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.