Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

compLexity bez Brokensharda w 3 tygodniu NA LCS

W drugim tygodniu z rzędu NA LCS, compLexity będzie zmuszone do zagrania z subem. Tym razem team ten nie będzie mógł skorzystać z doświadczonego junglera – Rama “Brokensharda” Djemala.

Brokenshard musiał wrócić do swojej ojczyzny, żeby podobnie jak kilku innych zawodników (np. Bjergsen) załatwić problemy związane ze swoją wizą. Nie wiadomo do końca przez jaki czas zawodnik ten przebywać będzie po za Ameryką jednak według wstępnych przewidywań opuści on tylko jeden tydzień LCSa.

Jest to z pewnością bardzo zła wiadomość dla samego compLexity, które obecnie zajmuje ostatnie miejsce w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Ameryce z wynikiem 1-5. Sytuacja tego teamu wydaje się być jeszcze gorsza, kiedy pod uwagę weźmiemy, że w ostatnim tygodniu grając nieoptymalnym dla siebie składem (bez Prolly’ego za to z Mancloudem),  zanotował on dwie porażki. Na dzień dzisiejszy nie wiemy kto zostanie wystawiony na jungli przez compLexity podczas trzeciego tygodnia amerykańskiej edycji LCS.

Bez Brokensharda coL zmierzy się z Curse (obecnie 6 miejsce w LCS z wynikiem 2-4) i Team SoloMid (5 miejsce, z wynikiem 3-3).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.