Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ciekawostki z League of Legends – konkurs

Ciekawostki związane z League of Legends są ważną częścią działalności naszego portalu. Staramy się Wam dostarczyć wiedzy, którą będziecie mogli zabłysnąć wśród przjaciół i pochwalić się znajomością League of Legends. W związku z tym wraz z zaprzyjaźnionym fanpagem Ciekawostki z League of Legends postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym będziecie mogli wygrać 40zł w RP. Każdy może wziąć udział w konkursie, jednakże zwycięstwo przypadnie osobie, która wykaże się nieziemską wręcz znajomością League of Legends. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage Ciekawostki z League of Legends oraz fanpage How2Win, a następnie odpowiedzieć na trzy konkursowe pytania i przesłać je na adres CiekawostkiZLeagueOfLegends@gmail.com Poniżej znajdziecie konkursowe pytania:

1. Wypisz wszystkie 8 skórek promocyjnych, należących do serii PAX i Riot.

2. Wymień imiona towarzyszy głównych bohaterów:
a) misia Annie
b) rekina Fizza
c) duszka Lulu
d) yeti Nunu
e) demaciańskiego orła Quinn
f) mecha Rumble’a
g) dzika Sejuani
h) kruka Swaina

3. Wymień 4 skórki do postaci INNEJ NIŻ TEEMO, na których mimo wszystko możemy Teemo ujrzeć.

Za odpowiedź na pierwsze pytanie można otrzymać 4 punkty (po 0,5 za każdą wypisaną skórkę). Za drugie – 8 punktów (po 1 za każde imię), za trzecie również 8 punktów (po 2 za każdą skórkę). PIERWSZA OSOBA, która uzyska 20 punktów wygrywa główną nagrodę w postaci kuponu PaySafeCard o wartości 40 zł. Jeśli do 23:59 dnia 21.12.2013 r. nikt nie uzyska największej liczby punktów, nagroda zostanie oficjalnie rozlosowana pomiędzy osobami z największą ilością uzyskanych punktów. Wiedzę wartą 8 punktów można uzyskać czytając Ciekawostki z League of Legends, pozostałe natomiast uważnie obserwując skórki, czytając serwis How2Win oraz znając podstawowe informacje z lore gry.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.