Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ciąg dalszy rozmów o anulowanych umiejętnościach postaci – Nami i Talon

Jeden z pracowników Riotu ponownie przedstawił kilka informacji związanych z odrzuconymi prototypowymi wersjami umiejętności postaci.

Według jego informacji w jednej z wersji obecne ulti Talona było jego W zadając przy tym zmniejszoną ilość obrażeń. Wersja ta zostało porzucona bo w niej Talon był zdecydowanie zbyt mocny.

Inna anegdota dotyczy wczesnej wersji ulta Nami, które w prototypie było umiejętnością globalną nadchodzącą z boku mapy, obejmującą jej całość i podróżując popychając rozmaite rzeczy w stronę, w którą poruszała się fala. O ile sam koncept na papierze brzmi ciekawie to według słów Riotera w samej rozgrywce wypadał on już dość średnio, a dodatkowo powodował wiele problemów technicznych prowadząc nawet do całkowitego crashowania się gry.

źródło: =https://twitter.com/RiotZiegler/status/1203046494556704769 https://twitter.com/RiotZiegler/status/1203145399831130112?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.