Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Charytatywna skórka Karmy Zwiastunki Brzasku

W zeszłym roku gracze ze wszystkich zakątków świata zwarli szeregi, aby wesprzeć 20 wpływowych organizacji non-profit funduszami przeznaczonymi na zakup Cho’Gatha Mrocznej Gwiazdy. W tym roku w ramach akcji charytatywnej przekażemy 100% wpływów ze sprzedaży Karmy Zwiastunki Brzasku i innych powiązanych przedmiotów do nowo utworzonego Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games zarządzanego przez ImpactAssets, partnera finansowego naszych akcji dobroczynnych. Oto pełna lista przedmiotów, których sprzedaż w 100% zasili fundusz:

  • Skórka Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Barwy Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Zestaw ramek Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Zestaw Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Zestaw Serca Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Emotka Miłość dla Wszystkich

Karma Zwiastunka Brzasku będzie dostępna w promocji od 12 grudnia 2019 r. do 13 stycznia 2020 r., a następnie wszystkie związane z nią przedmioty zostaną usunięte z sklepu. Skórka Karmy Zwiastunki Brzasku i związana z nią zawartość mogą kiedyś zostać udostępnione za klejnoty, ale nie trafią do sprzedaży bezpośredniej po zakończeniu tej zbiórki.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image

Fundusz Oddziaływania Społecznego to unikalny fundusz charytatywny, który jest podmiotem nieżalenym od Riot Games, dewelopera i wydawcy gier. Ten fundusz umożliwi nam dokonywanie inwestycji bezpośrednich i przekazywanie datków charytatywnych na rzecz szerokiego wachlarza globalnych organizacji, które zajmują się największymi problemami naszego świata. Do tej pory Riot przekazał już w imieniu graczy 4 mln dolarów na wspieranie równego dostępu do edukacji, równych możliwości i idei globalnego obywatelstwa.

Ponieważ jesteśmy globalnym przedsiębiorstwem, możemy oddziaływać społecznie, patrząc z globalnej perspektywy. Wiemy jednak, że często najlepsze rozwiązania problemów społecznych znajdują ci, którzy są najbliżej nich. Dzięki Funduszowi Oddziaływania Społecznego Riot Games gracze będą mogli zdecydować, jakie działania chcą wspierać w każdym zakątku świata.

W pierwszym kwartale 2020 roku gracze będą mogli zagłosować na różne problemy społeczne, które chcą wspierać w swoich regionach. Riot przekaże większość pieniędzy zebranych dzięki Karmie Zwiastunce Brzasku tym organizacjom non-profit, które zajmują się kwestiami uznanymi przez graczy w wyniku głosowania za najważniejsze.

Gdy tylko będziemy mogli, ogłosimy nazwy wybranych organizacji non-profit, ale przed ich ujawnieniem musimy spełnić wiele wymogów prawnych. Na chwilę obecną możemy zdradzić, że każda organizacja non-profit zostanie niezależnie zweryfikowana pod kątem skuteczności i wiarygodności w rozwiązywaniu lokalnych problemów, które gracze uznali za najważniejsze, i każda z nich otrzyma co najmniej 10 000 dolarów. Więcej informacji o procesie głosowania możecie spodziewać się na początku 2020 roku.

To naprawdę niezwykłe, co może się wydarzyć, gdy gracze jednoczą się, aby pomagać swoim społecznościom. W imieniu Riot Games i naszych niezależnych partnerów dziękujemy za wszystko, co zrobiliście, i z niecierpliwością czekamy na kontynuowanie naszych wspólnych działań.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.