Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

(update – rozwiązanie) Challenger w 20 minut – SoloQ Tier lista

Dzisiaj dostajecie możliwość przejrzenia najlepszej z najlepszych tier list – czyli tej opartej tylko na SoloQ (a nie o LCS). Jak wiecie w SoloQ liczy się przede wszystkim … oraz …. Czasami warto rozważyć także zwiększające się …, żeby można było ocenić jak jedna postać ma się do drugiej. W oparciu o analizę powstała poniższa lista, która przeprowadzi Cię przez trudy fazy picków i banów rozgrywek rankingowych.

God Tier – pickować w ciemno, zawsze i wszędzie. Pick=win.

Tier 1 – Grupa bardzo mocnych championów, którzy świetnie sprawdzają się w obecnej mecie. Genialne picki, które powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru postaci.

Tier 2 – Bohaterowie, którym niewiele brakuje, by znaleźć się w czołówce ligi. Nadal bardzo silne picki, dobrze wykonujące swoje zadanie.

Tier 3 – Zbalansowane postacie, nieodstające w jedną, ani drugą stronę. Warte wyboru, gdy nie pozostało nam nic lepszego.

Tier 4 – Championi, którzy mogą sprawdzić się w poszczególnych match-upach, jednak dużo im brakuje, by stanąć na równi z przedstawicielami wyższych tierów. Zazwyczaj dość nieefektywne lub sytuacyjne picki.

God Tier

gnar

Tier 1

Tier 2

screen ]

Tier 3

draven cossus killean

Tier 4

biedron Blown by JannaTrash Tier

PS. powodzenia z rozszyfrowywaniem – każda ikonka odpowiada jednemu konkretnemu championowi (na podstawie skojarzeń – tych bliższych i dalszych)

Rozwiązanie

God Tier

gnarjarvannautilus

Tier 1

aniviaasheazirblitzcrankbraumgragasjannaleonalissandralulumaokainamisejuanisionskarnerthreshvelkozxinzhaozac

Tier 2

aatroxalistaramumucaitlyncassiopeiachogathdariusfiddlesticksfizzgaliogangplankhecarimheimerdingerjaycejinxkalistakarmakhazixleblancleesinluxmalphitemalzaharmorgananunuoriannapantheonquinnrammusrivenrumbleshacosingedsonasorakaswainsyndratalonteemotristanatrundleurgotvarusviviktorvolibearxerathyasuoziggszyra

Tier 3

ahriakalianniebranddianamundodraveneliseevelynngarengravesireliajaxkarthuskaylekennenkogmawmissfortunenasusnocturneolafpoppyreksairenektonrengarryzeshenshyvanatarictryndameretwistedfatetwitchudyrvayneveigarvladimirwarwickwukongyorickzedzilean

Tier 4

corkiezrealfiorakatarinalucianmasteryimordekaisernidaleesivir

Trash Tier

Lupus

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.