Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Były zawodnik CLG przeprasza za swoje postępowanie

Shin “kina” Woo-yeong, były top laner Counter Logic Gaming, znany dawniej pod nickiem “Seraph” umieścił na reddicie oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza za swe toksyczne zachowanie oraz wychodzenie w trakcie gry.

Grający obecnie w amerykańskiej drużynie Team Dragon Knights Koreańczyk tłumaczy, że ostatnio wyjątkowo często dawał się ponieść emocjom. Jak sam pisze:

Niedawno zostałem zgłoszony za toksyczność oraz wychodzenie z gier solo queue na serwerach NA i chciałbym wszystkich przeprosić.(…) Nie potrafiłem pogodzić się z porażką, więc zaczynałem bardzo łatwo się denerwować zarówno w grach soloq, jak i podczas oficjalnych meczów. Przestałem nawet streamować, aby maksymalnie skupić się na treningu, lecz uważam, że moje zachowanie było niewłaściwe.(…) Przepraszam zarówno wszystkich swoich fanów, jak i graczy, z którymi grałem.

Kina obiecuje poprawić swe postępowanie, które według niego nie przystoi profesjonalnemu graczowi Ligi.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.