Toplaner koreańskiego mistrzowskiego składu sprzed dwóch sezonów, czyli Jung “Impact” Eon-yeong postanowił odejść z drużyny. Wydaje się, że miało to związek z tym, że faworytem do otrzymania miejsca w składzie po fuzji SKT T1 K oraz SKT T1 S był gracz topa z tej drugiej formacji, czyli Jang “MaRin” Gyeong-Hwan.
Cała sytuacja jest stosunkowo tajemnicza, a dodatkowo ciekawość odnośnie przyszłości koreąńskiego zawodnika podsycają posty, które pojawiły się na Twitterze.
impact left skt t1, i wonder where he's going ;D
— Yoonsup Choi (@Locodoco) December 19, 2014
Wiele wskazuje na to, że Impact będzie kolejnym Koreańczykiem, który przeniesie się do Ameryki. W kontekście zatrudnienia znakomitego zawodnika wymienia się przede wszystkim dwie formacje, które nie posiadają w swoich składach graczy na górną aleję, czyli LMQ oraz Evil Geniuses (ta druga ekipa od nowego sezonu występować będzie pod inną nazwą).
Twitter midlanera Teamu LoLPro Davida “Yusui” Bloomquista zdaje się potwierdzać te spekulacje, choć oczywiście nie możemy być pewni czy nie jest to zwykły trolling ze strony wspomnianego gracza.
Just got off the phone with @LMQ_Alex LMQ Impact is happening!!!
— David (@YusuiLoL) December 19, 2014

