Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Brokenshard w drużynie Ocelote’a

W Gamers2 doszło do kolejnych zmian, o których poinformował za pośrednictwem facebooka kapitan drużyny Carlos “ocelote” Santiago. Do mieszczącego się w Hiszpanii gaming house’u G2 przyjechał Ram “Brokenshard” Djemal, który będzie odpowiedzialny za analizę meczy, a także za przygotowanie mentalne zawodników.

Przypomnijmy Brokenshard jest bardzo doświadczonym graczem, który w swojej karierze występował w wielu drużynach, jednak najbardziej znany jest z występów w DragonBorns, compLexity i Copenhagen Wolves. Z tym ostatnim teamem pożegnał się on kilka dni temu, po tym jak CW zdecydowało się ponownie sięgnąć po Karima “Airwaksa” Benghalie, który ma pomóc drużynie w utrzymaniu się w europejskiej edycji LCS.

Nowa drużyna Brokensharda nie ma ostatnio najlepszego okresu – po porażce 2:1 z Unicorns of Love w ćwierćfinale playoffów EU Challanger Series straciła ona okazję do walki o miejsce w nadchodzącym splicie LCS. Nowy członek zespołu wraz z nowymi zawodnikami, którzy nie tak dawno zasilili Gamers 2 (najpierw Rydle zastąpił Diouda, a potem k0u dołączył do teamu w miejsce odchodzącego na emeryturę Mordena) ma umożliwić drużynie walce o najwyższy cel jakim jest zdobycie miejsca w LCS.EU.

Obecny skład Gamers2 prezentuje się następująco:

SwedenJwaowJesper StrandgrenTop
Norwayk0uTri Tin LamJungle
SpainoceloteCarlos Rodríguez SantiagoMid
FranceYuuki60Soler FlorentAD
SpainRydleFernando SoriaSupport

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.