Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Brokenshard wraca do Europy

Drużyna SK Gaming Prime oficjalnie poinformowała o zatrudnieniu  Rama “Brokensharda” Djemala. Zmiana ta oznacza że z teamem żegna się dotychczasowy jungler Berk “Gilius” Demir.

SKP zdecydowało się na taki ruch najprawdopodobniej z powodu niezbyt satysfakcjonujących wyników osiąganych przez tę drużynę w ostatnim czasie (mimo tego iż występowała ona w wielu amatorskich turniejach to  praktycznie nic na nich nie ugrała). Stąd właśnie pomysł na zatrudnienie Brokensharda, który po za sporymi umiejętnościami może pochwalić się sporym doświadczeniem, które w założeniu ma pomóc niezbyt doświadczonemu teamowi.

Skoro mowa o sporym doświadczeniu, nowy jungler SK Gaming Prime zdecydowanie nie jest postacią anonimową na e-sportowej scenie. W swojej karierze występował w wielu drużynach takich jak: ESC Gaming,  TCM Gaming, czy Determined Gaming. Zawodnik ten nigdy nie odstał większej szansy na występy w LCS choć otarł się one dwukrotnie, raz w barwach DragonBorns kiedy to udało mu się zakwalifikować do europejskiej edycji tych rozgrywek jednak z powodów zdrowotnych został zastąpiony przez Malunoo przed rozpoczęciem tych rozgrywek. Gracz ten po raz kolejny zakwalifikował się do LCS (tym razem do amerykańskiej edycji), przed rozpoczęciem tego splitu wraz z compLexity. Zdołał on nawet zagrać w kilku meczach po czym jednak musiał wrócić do ojczyzny by załatwić sprawy związane z wizą (z powodu problemów właśnie z wizą COL pożegnało się z Brokenshardem).

Ram miał już okazję wystąpić w barwach SKP, gdyż był subował on w tej drużynie podczas niedawno rozegranego TSM Invitational. Po tej zmianie roster SK Gaming Prime prezentuje się następująco:

GermanySmittyLennart WarkusTop
IsraelBrokenshardRam DjemalJungle
SwedenwatdefoxHampus MyhreMid
FranceZyzzHaïdar MezidiAD
FinlandzytanNiklas LakaniemiSupport

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.