Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

BloodWater przechodzi na emeryturę, NiP szuka nowego junglera !

Bułgarski support ostatniej drużyny amerykańskiego LCS XDG Gaming Lyubomir “BloodWater” Spasov zdecydował się zrezygnować z kariery profesjonalnego gracza LoL-a. Jak donosi manager XDG Gaming w ostatnim czasie szkoła wraz z życiem osobistym zajmowały temu zawodnikowi za dużo czasu przez co nie mógł on w pełni się poświęcić się grze.

W najbliższym tygodniu pozycję supporta zajmie obecny jungler – Christopher “Zuna” Buechter podczas gdy jego obecną pozycje zajmie dotychczasowy sub Nicholas “Nickwu” Wu Smith, jednak skład, który będzie można zobaczyć w tym tygodniu jest testowy i niewykluczone, że oficjalny skład będzie kompletnie inny.


Nie tylko na amerykańskiej scenie doszło w ostatnim czasie do przetasowań. Grająca obecnie w Coke League drużyna Ninjas in Pyjamas zdecydowała się pożegnać ich obecnego junglera, którym był Amin “Amin” Mezher. Jak możemy przeczytać na twitterze zawodnika decyzja ta została podjęta z myślą o ponownym dostaniu się do europejskich LCS-ów gdzie to Amin nie mógł by, z powodu wieku, grać. Nie wiadomo jakiego junglera NiP zdecyduje się zatrudnić (oficjalnie nadal szukają junglera). Przypomnieć można, że drużyna ta ma już junglera jako sub-a, a mianowicie Tobiasa “Malunoo” Magnussona, a w dodatku podczas ostatniego meczu w Coke rolę tymczasowego sub-a pełnił były gracz Evil Geniuses Mojtaba “Shacker” Aflaton.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.